leki dla seniora

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
robinna
Posty: 30
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

leki dla seniora

Post autor: robinna »

jeśli macie w rodzinie starsze osoby to zdecydowanie możecie im powiedzieć o akcji promocyjnej dla seniorów, do 12:00 stacjonarnie jest rabat na leki
belicjaa
Posty: 64
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: leki dla seniora

Post autor: belicjaa »

od jakiego wieku liczy się wiek jako senior? Czy ta promo w DOZie obowiązuje codziennie???
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: leki dla seniora

Post autor: Torres »

Z tego co kojarzę, to zniżka dla seniorów w DOZie obowiązuje osoby +60 :) więc tak naprawdę sporo osób może z tej zniżki skorzystać.
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: leki dla seniora

Post autor: Torres »

Z tego co ja kojarzę, to ze zniżki dla seniora w DOZie mogę skorzystać osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: leki dla seniora

Post autor: Laluna »

Seniorzy nie powinni sami ordynować sobie leków. Leki mogą mieć szkodliwe działanie uboczne zwłaszcza na osłabiony organizm seniora. Jeśli miałabym doradzać coś na podreperowanie zdrowia seniorowi to poradziłabym herbatki z ziół indyjskich zgodnych z zasadami ajurwedy. Zapraszam do zajrzenia do internetowego sklepu Zielonysklep.com aby poczytać o działaniu rożnych herbatek. https://zielonysklep.com/herbaty-ajurwedyjskie
Obrazek
Irena
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:37 am

Re: leki dla seniora

Post autor: Irena »

belicjaa pisze: pt wrz 30, 2022 7:31 am od jakiego wieku liczy się wiek jako senior? Czy ta promo w DOZie obowiązuje codziennie???
Codziennie od godziny 8 do 12, dla osób 60+ jest 20% zniżki na leki
margaret
Posty: 65
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: leki dla seniora

Post autor: margaret »

W aptekach internetowych można wszystko wygodnie kupić bez wychodzenia z domu. Między innymi produkty takie jak https://www.aptekagalen.pl/prostamol-uno-30kaps . Uważam, że takie zakupy online są bardzo wygodne. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: leki dla seniora

Post autor: Torres »

Wiecie co, a ja Wam powiem, że jeśli chodzi o ceny leków, to DOZ ma najlepsze nie tylko dla seniora, porównywałam ostatnio ceny w różnych miejscach.
Irena
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:37 am

Re: leki dla seniora

Post autor: Irena »

Też porównywałam ceny w róznych aptekach w moim mieście i zdecydowanie najtaniej wyszło mi w dozie, a róznice sięgały nawet kilkudziesięciu zł.
margaret
Posty: 65
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: leki dla seniora

Post autor: margaret »

Koniecznie poczytajcie też o nutridrinkach. Te produkty spotyka się obecnie coraz częściej na polskim rynku i są wskazane przy problemach z apetytem podczas różnego rodzaju chorób - także dla seniorów. Na przykład w DOZ w bardzo dobrych cenach możesz kupić Fresubin i Nutrica.
ODPOWIEDZ