drewniana biżuteria

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
akida
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:46 pm

drewniana biżuteria

Post autor: akida »

Czy drewniana biżuteria jest hot? Co myślicie o takich dodatkach na co dzień jako alternatywie dla bardziej oklepanych typów biżuterii? Ja sama najpierw bardzo sceptycznie zareagowałam na "ten wymysł", ale potem zaczęłam się zastanawiać, że może jednak to fajna sprawa. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: drewniana biżuteria

Post autor: Sebek11032 »

Według mnie super opcja, z resztą sam mam drewniany zegarek i pomimo tego jest mega wygodny.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: drewniana biżuteria

Post autor: Laluna »

Drewniana biżuteria myślę, że jest ciekawa, może być fajna i dobra do osób uczulonych na złoto i srebro. Coś wiem, bo mam takie uczulenie. Moim wyborem od jakiegoś czasu jest biżuteria ze stali szlachetnej antyalergicznej. W sklepie Manoki.pl jest bardzo szeroki wybór różnych rodzajów biżuterii zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ta biżuteria jest bardzo popularna wśród ludzi młodych i co ciekawe jest sporo tańsza od biżuterii złotej czy srebrnej. Zobacz tak dla przykładu jak wygląda męska bransoletka https://www.manoki.pl/bransoletka-meska ... t7574.html
Obrazek
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: drewniana biżuteria

Post autor: bukoo »

Ja jednak jestem fanem klasycznej, złotej biżuterii. Osoby poszukujące pięknej biżuterii dla siebie, powinny sprawdzić sobie to, co oferuje firma https://bizuteriaelizabeth.pl/ . Moim zdaniem biżuteria idealnie sprawdzi się również na prezent. Myślę, że każdy w tej ofercie znajdzie coś w swoim stylu.
ODPOWIEDZ