jaka suszarka do włosów?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
belicjaa
Posty: 64
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

jaka suszarka do włosów?

Post autor: belicjaa »

Jakie macie suszarki do włosów? Czy warto mieć urządzenie z jonizacją? Jesteście zadowolone ze swoich wyborów?
robinna
Posty: 30
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: robinna »

Babyliss ma super urządzenia, teraz mamie w neonecie zamówiłam nową suszarkę, model power pro jest w promocji, cena jest fajna, sprzęt ma super parametry więc myślę, że mama będzie zadowolona
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: ajka »

najlepiej taka zeby miala jonizacje i regulacje temperatury :) niedawno zamowilam wlasnie taką i bardzo fajnie mi sie sprawdza
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: roszpunka »

Ja mam długie włooosy, i bardzo geste suszenie zajmuje mi dosc sporo czasu i zastanawiam sie jaka suszarką to ogarne bo ta moja juz mi szwankuje
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: ajka »

Ta jest fajna https://www.notino.pl/remington/dryers- ... do-wlosow/ ma funkcje typowo zimnego powietrza do utrwalania fryzury, jonizacja i mozliwosc regulowania predkosci. Wszystko co najwazniejsze
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: jaka suszarka do włosów?

Post autor: roszpunka »

Ooo wlasnie o cos takiego mi chodzi. Tyle funkcji, wiec na pewno mi sie sprawdzi :) nie jest najtansza ale mam nadzieje ze warto
ODPOWIEDZ