Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?

Post autor: Nina89 »

Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?
Macie jakieś ciekawe pomysły?
Kozaczek
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 11:01 am

Re: Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?

Post autor: Kozaczek »

Myślę, że powinno mieć dużo szkła i drewna jeśli chodzi o design, dla mnie to zawsze były
takie synonimy nowoczesności, że już nie wspomnę o fajnym looku i wrażeniu.
Może np. na drzwi przesuwne szklane postaw, jak z takich: https://esglas.pl/oferta/drzwi-przesuwne-szklane/ :?:
myślę że fajną to daje transparentność firmom, jak przez szklane szyby i drzwi wszystko widzisz.
foxi
Posty: 120
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?

Post autor: foxi »

W biurze znaleźć się musi naprawdę dużo mebli, ale warto zwrócić uwagę na meble do recepcji. Wchodząc do biura od razu idziemy do recepcji, dlatego też warto zainwestować w porządne meble recepcyjne aby każdemu klientowi biuro się spodobało i wrócił do niego jeszcze nie raz.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?

Post autor: bukoo »

Hej, ja mam swoje biuro w domu, ponieważ od wielu lat pracuję zdalnie. Napiszcie proszę, gdzie kupię szafy przesuwne na wymiar , bo czasami nocują w moim biurze goście i przydałaby mi się jakaś szafa na ich rzeczy.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?

Post autor: Laluna »

Ja też miałam biuro w domu, ale praca zdalna z dziećmi nie bardzo wychodziła, zwłaszcza w pandemii, kiedy dzieci nie chodziły do szkoły. Z pomocą specjalistycznej firmy transportowej https://warstransport.pl/ przewiozłam cały sprzęt zawodowy do niewielkiego biura w pobliżu i od tej pory wychodzę do pracy, gdzie pracuję sama.
zacna
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 7:30 am

Re: Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?

Post autor: zacna »

ja sobie w domu robie biuro xD nawet ostatnio zamowilam sobie fotel,ale gamingowy, bo najwygodniej mi sie na takim siedzi . Genesis ma calkiem spory wybór
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Nowoczesne biuro - jak powinno wygladać?

Post autor: Sebek11032 »

Najlepiej przygotować je pod siebie, aby było funkcjonalne i jednocześnie w którym będziemy się dobrze czuli. Na przykład pracując zdalnie warto sobie takie miejsce odpowiednio przygotować. Jeśli chodzi o mnie to polecam zajrzeć na https://debica24.eu/artykul/nowe-przepi ... acy/930656 skąd dowiecie się więcej jak aktualnie wyglądają przepisy o pracy zdalnej. Tym bardziej, jeśli planujecie zatrudniać pracowników w takiej formie, bądź po prostu delegując ich do pracy z domu. Jak widać staje się to naprawdę coraz bardziej popularne, pozdrawiam!
ODPOWIEDZ