Ostatnia super modna rzecz, jaką sobie kupiłeś?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Ostatnia super modna rzecz, jaką sobie kupiłeś?

Post autor: AdministratorTop »

Ostatnia super modna rzecz, jaką sobie kupiłeś
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Ostatnia super modna rzecz, jaką sobie kupiłeś?

Post autor: kasiunia »

Nie będę tutaj ukrywała ,że lubię ładnie się ubrać. Jeśli chodzi o zakupy ubrań to nie jest to tak ,że kupuję je o określonej porze roku. Po prostu jest potrzeba to kupuję i tyle. Mój ostatni zakup to damska bluza , którą kupiłam sobie na jesień. Już nie raz mi się przydała, w końcu mamy chłodniejsze dni.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Ostatnia super modna rzecz, jaką sobie kupiłeś?

Post autor: foxi »

Muszę przyznać ,że największe zakupy jeśli chodzi o ciuchy robimy na wiosnę, przed wyjazdem wakacyjnym oraz przed sezonem jesienno -zimowym. Trzeba przyznać ,że wybór ciuchów jest bardzo duży i często ciężko jest się nam zdecydować na coś konkretnego. Pomoc w tej kwestii idzie także z internetu - https://miadesign.pl/ .To poradnik modowy. Polecam wszystkim.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Ostatnia super modna rzecz, jaką sobie kupiłeś?

Post autor: bukoo »

Już dawno nic sobie nie kupiłam, ale właśnie rozglądam się za jakimś eleganckim płaszczem dla siebie. Stacjonarnie nie ma zbyt dużego wyboru dla mnie, ale pod adresem: https://salme.pl/pol_m_Plaszcze-wiosenne-183.html udało mi się znaleźć naprawdę przepiękne! Co myślicie o kupowaniu ciuchów online?
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: Ostatnia super modna rzecz, jaką sobie kupiłeś?

Post autor: robinna »

Bardzo podobają mi się graficzne makijaże, eyelinerem czy kredką można zdziałać cuda i zrobić make up przyciągający wzrok. Kupiłam sobie czerwony eyeliner i bardzo często go używam. Na insta i youtubie jest pełno inspiracji na wykorzystanie tego koloru linera i muszę przyznać, że wygląda to super efektownie.
ODPOWIEDZ