pół roczku

Rozmowy o naszych pociechach, produktach dla dzieci, problemach

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kiera
Posty: 28
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

pół roczku

Post autor: kiera »

Cześć! Wiecie co, mam do Was takie pytanie. Właściwie może nie do wszystkich, a do tych, którzy niedawno zostali rodzicami. Z tego co zauważyłam, dość modne jest ostatnio obchodzenie "półroczku" dziecka, a szczerze mówiąc, ja nawet nie pomyślałam wcześniej, żeby taką imprezę zorganizować. Organizujecie takie imprezy?
foxi
Posty: 116
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: pół roczku

Post autor: foxi »

Właśnie takie maluszki potrzebują dużo miłości, opieki i uwagi. Sama jestem ciekawa jak radzicie sobie jeśli chodzi o małe dzieci ... może nie półroczne ale starsze z tematem załatwiania potrzeb fizjologicznych. Myślę ,że już od najmłodszych lat warto dzieci tego uczyć i przyzwyczajać. Z pewnością pomoże wam w tym specjalna nakładka na wc dla dzieci .Dziecko z chęcią będzie chciało zachowywać się tak jak to robią dorośli.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: pół roczku

Post autor: Violuśka »

Skóra małych dzieci jest bardzo delikatna więc to właśnie dlatego stosujemy różne preparaty które ją chronią i nawilżają. Na przykład taki balsam dla niemowląt ,przygotowany specjalnie dla dzieci w tak młodym wieku. Jego dbałość o skórę niemowląt jest potwierdzona.
ODPOWIEDZ