Prezenty - jak wybrać.

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: foxi »

Jak wybrać dobry prezent? Na czym się wzorować? Najlepiej poznać zainteresowania solenizanta i poszukać prezentu który wpisze się w te jego hobby. Mojego szwagra bardzo interesują współcześni malarze i ich dzieła a dokładniej malarze polscy .Udało nam się znaleźć reprodukcje w internecie, rzeczywiście sa piękne.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: bukoo »

Jeśli wybieracie się na jakąś większą imprezę, jak urodziny lub różne rocznice, to prezentem może być też jakaś atrakcja dla solenizantów i gości. Można wynająć np. fotobudkę. Widzę, że firma https://hulaj-dusza.com/fotobudka-360-wroclaw/ bierze udział w różnych wydarzeniach.
kasiunia
Posty: 160
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: kasiunia »

Jeśli szukacie prezentu dla dziecka co powiecie na rowery dla dzieci 5-8 lat .Dzieci w tym wieku zbyt dużo czasu spędzają przed telewizorem i smartfonem , więc każdy sposób, który zmusi je do poruszania się będzie dobrym rozwiązaniem. Nie kupujcie dzieciakom nowych komórek i tabletów, na to jeszcze mają czas.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: belicjaa »

Często daję w prezencie różne kosmetyki. Czasami jako główny podarek czasami jako dodatek. Uważam, że to ciekawa opcja, można za nieduże pieniądze kupić na prezent np. maseczki kosmetyczne. Wybór jest przeogromny, szczególnie polubiłam te w płachcie. Są bardzo przyjemne w użyciu i zabawnie wyglądają.
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: Szula »

Mówi się, że prezent powinien sprawić przyjemność osobie obdarowanej, choć nie wiem, czy nie chodzi bardziej o to żeby prezent poprawiał dobre samopoczucie, może podnosił poczucie własnej wartości, poprawiał samoakceptację. Może zobrazuję to na przykładzie prezentu dla młodego mężczyzny w postaci bransoletki od Manoki.pl z wygrawerowanym imieniem obdarowanego. Taka bransoletka https://www.manoki.pl/czarna-bransoletk ... t9841.html Jest bezpretensjonalna, typowo męska, podkreśla męski charakter stroju młodego człowieka, takie bransoletki nosi wielu młodych mężczyzn.
czarna-bransoletka-do-grawerowania-stal-szlachetna,bdhchc,bgaa,bgaa.jpg
Violuśka
Posty: 75
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Prezenty - jak wybrać.

Post autor: Violuśka »

Jeśli dobrze znacie osobę, dla której szukacie prezentu to nie powinniście mieć z tym większych problemów. Z pewnością znacie hobby tej osoby albo zainteresowania. Dla mojego brata kupiłam ostatnio takie akcesoria do papierosów jak kulki smakowe do filtra - https://trafikanord.pl/pl/c/Kulki-smakowe-do-filtra/180. Brat od wielu już lat pali papierosy swojej roboty i ma całkiem sporo różnych akcesoriów związanych z tymi papierosami.
ODPOWIEDZ