jak rozliczać pracowników

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
vandal
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:46 pm

jak rozliczać pracowników

Post autor: vandal »

Niedługo chcę zatrudnić kilka osób, problemem staje się ich rozliczanie za np. nadgodziny, możecie polecić jakieś szkolenie z tej tematyki
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: jak rozliczać pracowników

Post autor: belicjaa »

Zobacz sobie czasopismo Przegląd Płacowo-Kadrowy, w ciągu roku wychodzi aż 14 numerów plus wydania ekstra. W ramach prenumeraty jest też dostęp do serwisu online a także można zadawać pytania ekspertom
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: jak rozliczać pracowników

Post autor: bukoo »

Nie ukrywam, że coraz częściej decyduje się na różnego rodzaju kursy, więc wiem, jakie są one ważne. Interesujecie się rachunkowością? Wiecie, jakie są metody i w jaki sposób wszystkie metody poznać z rachunkowości? Kursów szukajcie sobie na stronie https://kursy-rachunkowosci.pl/kursy/ku ... anie-metod . Będziecie zadowoleni.
vandal
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 6:46 pm

Re: jak rozliczać pracowników

Post autor: vandal »

dzięki za polecenie kupiłem sobie prenumeratę tego magazynu, przydaje się, dzięki przeglądowi Płacowo-kadrowemu jestem zawsze na bieżąco, dużo łatwiej mi teraz rozliczyć pracowników, ich nadgodziny
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: jak rozliczać pracowników

Post autor: kasiunia »

belicjaa pisze: sob lip 23, 2022 9:20 pm Zobacz sobie czasopismo Przegląd Płacowo-Kadrowy, w ciągu roku wychodzi aż 14 numerów plus wydania ekstra. W ramach prenumeraty jest też dostęp do serwisu online a także można zadawać pytania ekspertom
Sposobów na pozyskanie tej wiedzy jest całe mnóstwo,Jeden ze sposobów na to są szkolenia. Okazuje sie ,że w wielu firmach prowadzone są takowe szkolenia albo pracownicy wysyłani są na takie kursy. W wielu tez firmach wprowadzono system ocen pracowników , który pomaga w relacjach między pracodawcą a pracownikiem.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: jak rozliczać pracowników

Post autor: foxi »

Najpierw wyszkolcie sobie pracowników a później zacznijcie ich rozliczać ,Jeśli działacie w branży elektrycznej doskonale wiecie jak ważne są uprawnienia i kursy sepowskie .Są one dostępne w wielu miastach w całej Polsce, więc nikt nie powinien mieć problemu z dostępnością szkoleń.
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: jak rozliczać pracowników

Post autor: Dazek33 »

Jak się można przekonać również w tym roku pojawia się wiele zmian dotyczących ubezpieczeń społecznych, co dla wielu pracodawców jednak stanowi wyzwanie, jeśli mamy wielu pracowników. Aby zrozumieć i poprawnie zastosować nowe przepisy, na pewno przyda się to wszystko usystematyzować poprzez szkolenia online i dlatego możecie zajrzeć tutaj https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwa ... spoleczne/ gdzie będziecie mogli znaleźć te dotyczące tego zagadnienia. Przykładem jest "Zmiany w zasiłkach ZUS -nowe obowiązki i interpretacje -praktyczne warsztaty" Pozdrawiam i koniecznie daj znać czy udało się je wdrożyć do swojej firmy.
ODPOWIEDZ