Stołki - drewniane czy stalowe?

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Stołki - drewniane czy stalowe?

Post autor: Panta »

Stołki - drewniane czy stalowe?
Co wg was wytrzyma dłużej i jednocześnie fajnie się sprawdzi w domu?
Jakieś pomysły ?
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Stołki - drewniane czy stalowe?

Post autor: Małgosia »

Panta pisze: czw mar 17, 2022 7:13 am Stołki - drewniane czy stalowe?
Co wg was wytrzyma dłużej i jednocześnie fajnie się sprawdzi w domu?
Jakieś pomysły ?
I takie i takie. Oba materiały są super mocne, pod warunkiem, ze kupisz dobrej jakości wykonanie, a nie jakąś sklejkę.
Zobacz w sklepie https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Stolki-262.html
oni mają świetne wytrzymałosciowo stołki, coś o tym wiem :)
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Stołki - drewniane czy stalowe?

Post autor: bukoo »

A jaki stolik do przedpokoju wybrać? Bo tutaj https://notodo.pl/korytarz-w-stylu-loft widziałem stalowo drewniane w stylu industrialnym i przyznam że mi się one podobają. Może cały przedpokój bym tak urządził, muszę się naradzić z moją żoną.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Stołki - drewniane czy stalowe?

Post autor: kasiunia »

bukoo pisze: czw mar 31, 2022 10:02 am A jaki stolik do przedpokoju wybrać? Bo tutaj (...) widziałem stalowo drewniane w stylu industrialnym i przyznam że mi się one podobają. Może cały przedpokój bym tak urządził, muszę się naradzić z moją żoną.
Ten styl nam także odpowiada. Podoba nam się też kiedy dookoła jest dużo elementów wykonanych z drzewa np. boazerie. Właśnie cały przedpokój mamy wyłożony boazerią i wygląda to bardzo ładnie i w zasadzie bezobsługowo, choć co kilka lat należy odświeżyć elementy drewniane. Niezbędne nam były specjalne produkty do drewna jak impregnaty itp. Wszystko wygląda bardzo ładnie i świeżo.
ODPOWIEDZ