3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: foxi »

Pierwsza sprawa to zdrowe odżywianie się - czyli spożywanie potraw przygotowanych przez nas samych. Druga kwestia to regularne uprawianie sportów, oraz trzecia to wiedza na tematy związane z naszym zdrowiem oraz z higieną. W internecie można znaleźć informacje na każdy temat także na niszowe sprawy związane właśnie ze zdrowiem czy higieną - czy wiecie na przykład która szczoteczka jest lepsza elektryczna czy zwykła ? Warto mieć wiedzę na takie tematy.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: margaret »

Mogą Cię też zainteresować badania takie jak rezonans magnetyczny ceny warszawa: <Moderacja: naruszenie regulaminu/link w każdym kolejnym poście> . Warto rzucić okiem na usługi tej placówki medycznej. Na pewno będziecie zadowoleni.
belicjaa
Posty: 64
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: belicjaa »

stosowaliście kiedyś leki robione w aptece? ostatnio w doz robiłam płukankę do gardła, bardzo mi pomogła i przyjemnie zaskoczyła mnie cena
robinna
Posty: 30
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: robinna »

ja też jestem fanką takich produktów, mają bardzo dobrą jakość i są niedrogie. Cieszę się, że w DOZ jest taka możliwość
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: margaret »

Przy koronie wiele osób ma problemy z apetytem. Bardzo ważne jest jednak to, aby organizm wspierać i odpowiednio się odżywiać - dlatego poczytajcie o nutridrinkach Fresubin oraz Nutrica . Można zakupić je w aptekach DOZ w super cenach.
Lidka32
Posty: 45
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: Lidka32 »

Przede wszystkim warto postawić na naturalne produkty wspierające zdrowie. Tutaj https://ouritsumatcha.pl/ macie sklep z japońską matchą, które jest mega zdrowa. Herbata matcha od Ouritsumatcha jest niezwykle korzystna dla zdrowia, ponieważ jest bogatym źródłem antyoksydantów, witamin i minerałów. Regularne picie herbaty matcha może pomóc obniżyć poziom cholesterolu, co korzystnie wpływa na zdrowie serca. Warto uwzględnić herbatę matcha od Ouritsumatcha w codziennej diecie, aby czerpać korzyści zdrowotne z jej unikalnych właściwości.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: bukoo »

Dodałabym jeszcze wykonywanie różnych badań. Te najważniejsze to badanie z krwi oraz moczu. Jak do tego drugiego najlepiej się przygotować? Na stronie https://poranny.pl/badanie-ogolne-moczu ... 4-17787597 sprawdźcie najwięcej informacji w tym temacie. Liczę, że przekona Was to do sprawdzenia Waszego stanu zdrowia.
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: kasiunia »

Zacznijcie używać dobrych produktów do pielęgnacji ciała a z pewnością w bardzo krótkim czasie zauważycie różnicę. Naszej skórze potrzebne są regularnie dostarczane e substancje i minerały i dzięki temu jest ona odżywiona i elastyczna. Z pewnością takie mydło w kostce - https://madamnatura.pl/mydla-w-kostkach/ pomoże nam w utrzymaniu kondycji skóry naszego ciała w dobrej kondycji.
Violuśka
Posty: 75
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: Violuśka »

Po pierwsze to koniecznie należy uprawiać jakiś sport i druga sprawa , to zdrowe odżywianie. Po trzecie nie należy unikać lekarzy i badań. W wielu przypadkach związanych z naszym zdrowiem możemy pomóc sobie sami. Wpiszcie do wyszukiwarki internetowej frazę alergiczny nieżyt nosa domowe sposoby a z pewnością dowiecie się ,że z katarem można sobie poradzić stosując wodę morską. Sprawdźcie.
ODPOWIEDZ