kwiaty cięte

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
godzinka
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 29, 2021 6:03 pm

kwiaty cięte

Post autor: godzinka »

jak przedluzacie zywotność kwiatów ciętych ,ktore dostajemy w bukietach???
Znacie jakieś domowe spsoby?
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: kwiaty cięte

Post autor: Sebek11032 »

Dlatego warto kupić jeszcze dodatkowy proszek, żeby przedłużyć ich żywotność. Pozdrawiam ;)
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: kwiaty cięte

Post autor: Szula »

To prawda, warto mieć taki proszek, kupisz go w każdej kwiaciarni. Kiedy ostatnio zamawiałem wieńce i wiązanki na pogrzeb kolegi z pracy w firmie https://vladex.pl zajmującej się usługami pogrzebowymi , to wszystkie były zabezpieczone, były też umocowane w specjalnej gąbce nasączonej płynem dających ich długotrwała świeżość.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: kwiaty cięte

Post autor: bukoo »

Poszukujecie odpowiedniego nawozu dla Twojego rolnictwa? Chcesz spróbować czegoś nowego? To może w takim razie producent nawozów będzie Wam w stanie przedstawić właściwą ofertę. Okazuje się, że producentów jest wiele, a ofert różnych jeszcze więcej. Korzystając z oferty producenta na pewno będzie można liczyć na lepsze ceny dla Was.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: kwiaty cięte

Post autor: Laluna »

Ja w tym roku będę miała własne kwiaty w ogrodzie dobre do cięcia, wstawienia do wazonu, czy dawania w prezencie. Kupiłam w internetowym sklepie ogrodniczym Plantet.pl cebulki narcyzów, irysów i tulipanów. Kwitną w różnym czasie więc mam swój efekt. Na przyszły rok będę kupować kolejne cebulki czy nasiona kwiatów nadających się na kwiaty cięte. https://plantet.pl/irys-holenderski-bro ... -w-legutko
Obrazek
ODPOWIEDZ