Co najbardziej cenisz w apartamentach na wynajem?

Podróże małe i duże czyli dyskusje o tym, jak i gdzie wypoczywamy najchętniej

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Co najbardziej cenisz w apartamentach na wynajem?

Post autor: Olla29 »

Co najbardziej cenisz w apartamentach na wynajem?
Cenę, dużą powierzchnię, możliwość swobody wypoczywania czy jeszcze cos inengo?
Pytam, bo właśnie na dreamapart.pl/ bukuję sobie wypad w góry i noclegi w apartamentach i tak się zaciekawiłam co do tego, dlaczego Wy wybieracie np też taką opcję spania, a nie hotel czy pensjonat?
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: Co najbardziej cenisz w apartamentach na wynajem?

Post autor: Dazek33 »

No to może warto w takim razie też sprawdzić wynajem instytucjonalny, bo już się coraz częściej pojawia w różnych miastach dla osób, które nie są w stanie teraz wziąć kredytu hipotecznego na własną nieruchomość. Możesz sprawdzić taką opcję na przykład tutaj torun.mdr.pl/ jak wygląda to w Toruniu i na jaki czynsz będziecie mogli liczyć przy wybranym mieszkaniu korzystając jednocześnie z dopłaty do czynszu i z jasną umową na 2 lata, aby móc bez strachu i ciągłego podwyższania najmu jak to często bywa przy wynajmie od osoby prywatnej, mieszkać i funkcjonować.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Co najbardziej cenisz w apartamentach na wynajem?

Post autor: bukoo »

Jeśli Wasze fundusze pozwalają na takie zakupy, to powinniście sobie zerknąć na taką propozycję, . Ja z czystej ciekawości sprawdzam i przeglądam, jak takie nieruchomości wyglądają. Myślę, że na pewno będą tutaj osoby, które sprawdzą z zamiarem zakupu.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Co najbardziej cenisz w apartamentach na wynajem?

Post autor: Laluna »

Dla mnie ważne jest otoczenie domu, tarasu na którym można odpocząć. Lubię patrzeć na pięknie rozwijającą się roślinność. Patrzenie na zieleń bardzo mnie uspokaja, nie mam tego na co dzień w mieście. Byłam na Boże Ciało na Kaszubach w domu, wokół którego było pięknie zielono i nie brakowało kwiatów. <Moderacja: naruszenie regulaminu/link w każdym kolejnym poście>
ODPOWIEDZ