jakie buty letnie?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
hellada
Posty: 30
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

jakie buty letnie?

Post autor: hellada »

Dziewczyny, jakie letnie buty damskie zazwyczaj nosicie? U mnie różnie to bywa, bo raz założę baleriny, innym razem sandałki czy klapki. Znam jednak kobiety, które nawet latem potrafią chodzić w szpilkach co mnie się w ogóle nie mieści w głowie :D Dla mnie wygoda jest podstawą, a jak to u was wygląda?
Lidka32
Posty: 45
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: jakie buty letnie?

Post autor: Lidka32 »

Ja też nie jestem przywiązana do jednego typu obuwia. Zawsze dobieram je do outfitu, okazji, warunków pogodowych. Na szczęście teraz w sklepach jest ogromny wybór. Ale gdybym miała coś konkretnego zaproponować to byłyby to czółenka na słupku. Rzuć okiem https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-da ... a-247.html - takie buty pasują do wielu stylizacji.
Irenka
Posty: 13
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:55 pm

Re: jakie buty letnie?

Post autor: Irenka »

Ja zaproponuję baleriny. Od kilku sezonów te buty nie wychodzą z mody. Taki prawdziwy must have. Dostępne są różne modele. Zarówno takie https://zapato.com.pl/slubne-pudrowe-ba ... udrowy-roz pasujące do eleganckich stylizacji, jak i takie do sportowych. W sklepach obuwniczych zdecydowanie jest w czym wybierać.
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: jakie buty letnie?

Post autor: Sebek11032 »

Na pewno liczy się to, aby były wygodne, lekkie i przewiewne. Jak już jakieś wybierzesz dla siebie, to też zwróć uwagę na akcesoria do obuwia które pomogą o nie zadbać i na przykład latem super sprawdzają się dezodoranty do butów, aby skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Pozdrawiam i daj znać jak sobie z tym radzicie!
kasiunia
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: jakie buty letnie?

Post autor: kasiunia »

Jeżeli szukacie dobrego obuwia w przystępnych cenach to buty ccc powinny spełnić wasze oczekiwania. Przejrzyjcie sobie w internecie jakie buty wam się podobają a po zakupy wybierzcie się do sklepu stacjonarnego. My najczesciej wybieramy galerie na Targówku w Warszawie.
ODPOWIEDZ