okna pasywne

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
godzinka
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 29, 2021 6:03 pm

okna pasywne

Post autor: godzinka »

Jak sądzicie?
Warto zainwestować w takie okna pasywne?
Podobno to jest dobre rozwiązanie - energooszczędne.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: okna pasywne

Post autor: bukoo »

Ja zastanawiam się nad oknami plastikowymi. Myślę, że takie okna to dobre rozwiązanie do każdego domu. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie okna wybrać, to polecam Ci ten artykuł https://okna-internorm.pl/poradnik/rodz ... ka-okienna . Znajdziesz tam informacje na temat różnych rodzajów okien, więc powinno Ci to pomóc podjąć decyzję.
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: okna pasywne

Post autor: Sebek11032 »

Bardzo dobrz im mniejsza strata ciepła tym lepiej, dlatego życzę sukcesów i oczywiście pięknego domu!
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: okna pasywne

Post autor: kasia »

Wiem że okna aluminiowe Wiśniowski zapewniają wysoki stopień szczelności, a to przecież bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania budynku, może o takich oknach pomyśl dla siebie
scesny
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:19 pm

Re: okna pasywne

Post autor: scesny »

Fajne pasywne widziałem w Sampre. Oknoplast ma odpowiednią serię o Uw chyba na poziomie 0,53 albo 0,56. Nie pamiętam, a w salonie to oglądaliśmy. Naprawdę zaskakujące parametry i to, jakie tam bajery zastosowali.
ODPOWIEDZ