psychologia w Warszawie

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

psychologia w Warszawie

Post autor: bincka »

he hej :) polećcie mi prosze uczelnie w Warszawie ( mogą być prywatne) na których znajdę psychologię. wiem, ze jest ich całkiem sporo ale zależy mi na sprawdzonym miejscu, dobrym poziomie nauki itd. nie chcę składać papierów w jakieś przypadkowe miejsce.
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

Re: psychologia w Warszawie

Post autor: handzia »

Psychologię na dobrym poziomie znajdziesz na pewno na Warszawskiej Akademii Medycznej. Uczelnia prywatna ale naprawde trzymają dobry poziom, mają zresztą wieloletnie doświadczenie w kształceniu kadr medycznych.
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: psychologia w Warszawie

Post autor: monna »

ja też polecam polecam WAM :) Super kierunki, swietna kadra, atmosfera bardzo przyjazna dla studentów.
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: psychologia w Warszawie

Post autor: bincka »

Super, dziękuje Wam za info, na pewno poczytam. a jak u nich wygląda sprawa z rekrutacją ? co najbardziej biorą pod uwagę?
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: psychologia w Warszawie

Post autor: monna »

najbardziej to liczy się chyba kolejność zgłoszeń więc jak ruszy rekrutacja warto jak najszybciej skompletować niezbędne dokumenty i je złozyć :)
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: psychologia w Warszawie

Post autor: bincka »

no tak, tym bardziej, ze to jednak dość popularny kierunek i podejrzewam, ze chętnych jest sporo. dobrze wiedzieć, dzięki :)
ODPOWIEDZ