prawo jazdy

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kiera
Posty: 32
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

prawo jazdy

Post autor: kiera »

Hej, mam pytanie. Zapisuję się za tydzień na kurs prawka i chcę wyrobić się z nim do końca września. Czy robienie kursu zajmowało Wam dużo czasu wolnego? Nie wiem, czy dam radę pogodzić prawko z nauką do jednego egzaminu i z odpoczynkiem, bo mam wrażenie, że kurs zajmuje dużo czasu. Jak to było w Waszym przypadku?
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: prawo jazdy

Post autor: Sebek11032 »

Jeżeli szukasz doświadczonej szkoły jazdy w której przede wszystkim będziecie mogli zrobić kurs licząc na dobrych instruktorów, nowoczesną flotę i jednocześnie z możliwością umówienia się w dogodnych terminach na jazdy. Dlatego warto zajrzeć również tutaj https://www.automobilklubpolski.pl/szko ... wa-bemowo/ gdzie dowiecie się więcej na temat Automobil Klubu Polskiego mieszczącego się na Bemowie. Jednocześnie z konkretnymi opcjami kursów i cennikami.
ODPOWIEDZ