Inwestowanie

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
kasiunia
Posty: 164
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Jak w dzisiejszych czasach dobrze inwestować, mam w końcu bardzo dużą inflację. Mam wrażenie ,że inwestycyjne instrumenty finansowe nie są dzisiaj dobrym rozwiązaniem. Rynek finansowy jest dość mocno rozchwiany więc to spore ryzyka tam inwestować. Najbardziej tak dużym wahaniom opiera się moim zdaniem rynek nieruchomości i tam na przykład moi znajomi upatrują swoje możliwości w kwestii nowych inwestycji. W internecie znaleźli -
mieszkania na sprzedaż mikołajki , co ich bardzo zainteresowało z uwagi na duży sentyment do Mazur.
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Inwestowanie

Post autor: roszpunka »

Jesli chcecie dobrze inwestowac, to mozna spróbowac dzialac na Forex :) Robert Gawęda robi fajne szkolenia :)
foxi
Posty: 122
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: foxi »

Ludzie różnie pojmują oszczędzanie i inwestowanie. Są to pojęcia różne ale nieco się przenikające. Bo czy na przykład odkładanie pieniędzy na lokacie to tylko oszczędzanie czy może już inwestowanie. Przecież porównujemy zysk z lokaty z innym możliwościami ulokowania pieniędzy, prawda? Wydaje mi się jednak ,że lokata czyli depozyt bankowy są oprocentowane na bardzo niskim poziomie w stosunku do aktualnej inflacji, bo w takich kategoriach należy to porównywać. Wiele osób szuka więc innych możliwości ulokowania swoich pieniędzy np. nieruchomości.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Inwestowanie

Post autor: bukoo »

Macie do sprzedania nieruchomość? Nie macie czasu zająć się procesem sprzedaży? Żaden problem! Po to są biura nieruchomości, którzy wszystkim się zajmą, a my tylko zainteresujemy się umową, jeśli znajdzie się kupiec. Osobom z Krakowa i okolic polecam biuro nieruchomości Kraków - Nowak Estate . Dzięki nim sprzedaż mieszkania będzie naprawdę prosta.
Sebek11032
Posty: 84
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Inwestowanie

Post autor: Sebek11032 »

-Planujesz podjęcie pracy w ochronie we Wrocławiu? W takim razie na FACHPRACY: praca ochrona Poznań na pewno będzie dla Ciebie szereg propozycji pracy. Nie czekaj - sprawdź dostępne oferty i znajdź swoją drogę do zawodowego sukcesu. Aby przede wszystkim robić to co naprawdę sprawia Wam przyjemność. Powodzenia!
hellada
Posty: 30
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: hellada »

Według mnie, najlepiej inwestować w swoje samopoczucie. By sobie je poprawić, zaczęłam w domu remont, niewielki, ale zawsze...remont, nowa aranżacja zawsze poprawia mi humor. To inwestycja w moją przyszłość.
kiera
Posty: 32
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: Inwestowanie

Post autor: kiera »

Fajne podejście do sprawy...ale faktycznie remont od czasu do czasu może poprawić samopoczucie. Ja raczej stawiam na niewielkie zmiany, jak wymiana lampy w salonie https://lampyventi.pl/
zakup nowego chodniczka do sypialni, a niekiedy zakup zastawy stołowej. Chyba nie zdecydowałabym się na większe wyzwanie tylko dla lepszego samopoczucia.
ODPOWIEDZ