Katar u dziecka - pediatra do pomocy zdalnie?

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Katar u dziecka - pediatra do pomocy zdalnie?

Post autor: Olla29 »

Dziewczyny mam taką rzecz, u mnie w przychodni na wiosce lekarz już któryś raz mnie spławia z katarem u dziecka, więc chciałabym zasięgnąć zdalnej porady u kogoś innego (zdrowie małego najważniejsze).
No i trafiłam na pediatrów udzielających konsultacji online, na tej stronie https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra i zastanawiam się kogo wybrać, skoro mogę praktycznie z całej Polski kogoś wyczaić.
Lukniecie proszę czy jest tam ktoś, kogo polecacie? Chętnie skorzystam z dobrej porady.
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Katar u dziecka - pediatra do pomocy zdalnie?

Post autor: Panta »

No na pewno nie poszłabym do lekarza który spławia moje dziecko,
mowy nie ma!

Te konsultacje online co dałaś to ciekawe, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Katar u dziecka - pediatra do pomocy zdalnie?

Post autor: belicjaa »

zawsze na katar psikam dziecku nos marimerem hipertonicznym, to obowiązkowa rzecz w mojej domowej apteczce, często się przydaje, częste wydmuchiwanie nosa, fajny jest też gałganek z czosnkiem gdzieś zawieszony przy dziecku
ODPOWIEDZ