Nauka języka - jaki poza angielskim?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Nauka języka - jaki poza angielskim?

Post autor: Nina89 »

Nauka języka - jaki poza angielskim?
W którym języku dobrze jest dzisiaj mówić ?
Kozaczek
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 11:01 am

Re: Nauka języka - jaki poza angielskim?

Post autor: Kozaczek »

Nina89 pisze: śr wrz 08, 2021 6:58 am Nauka języka - jaki poza angielskim?
W którym języku dobrze jest dzisiaj mówić ?
Niemiecki oczywiście i jeszcze chiński hahah.
Ale tak serio to niemiecki, bo chiński to przez 20 lat się nie nauczysz, a niemiecki jak ma się dobre kursy niemieckiego online, lektora itd to można nawet w 2-3 lata przyswoić na super poziomie.
Mam znajomego, który tu https://structura.pl/intensywne/ się uczy i już po roku tak widać efekty, ze szok.
elino
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:09 pm

Re: Nauka języka - jaki poza angielskim?

Post autor: elino »

Na pewno warto postawić na niemiecki oraz rosyjski ewentualnie ukraiński. Należy wszystko dokładnie przemyśleć, aby wybrać rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Każdy język jest ważny. Wszystko zależy od okoliczności.
kasiunia
Posty: 162
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Nauka języka - jaki poza angielskim?

Post autor: kasiunia »

Ja korzystałam z nauki niemieckiego online Pracując na etat nie miałam czasu na zajęcia stacjonarne. Ucząc się zdalnie możemy zaoszczędzić czas, nie trzeba jeździć w tą i z powrotem, dni stać w korku. Na kursie nauczycie się mówić , słuchać , czytać i pisać w języku niemieckim. Jeżeli kiedyś uczyliście się niemieckiego, przed wybraniem grupy warto zrobić sobie test poziomujący, żeby wiedzieć na jakim poziomie jesteśmy.
foxi
Posty: 120
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Nauka języka - jaki poza angielskim?

Post autor: foxi »

Ja z kolei od kilkunastu miesięcy próbuję nauki języka hiszpańskiego on line. Wiadomo , że najważniejsza jest tutaj regularność. Są też osoby, które mają wyjatkowe zdolności lingwistyczne.
ODPOWIEDZ