Opinie o ,,JEM CO CHCĘ"

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Opinie o ,,JEM CO CHCĘ"

Post autor: bincka »

Witajcie :) czy ktoś z Was korzystał może z pomocy psychodietetyka ? jestem ciekawa czy takie spotkania dają jakieś efekty ? ostatnio przeglądając facebooka trafiłam na wzmiankę o Jem Co Chcę i przyznam, że kusi mnie by spróbować. Tylko czy warto ?
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

Re: Opinie o ,,JEM CO CHCĘ"

Post autor: handzia »

też mam takie postanowienie na nowy rok by wziąć się za siebie. Na początku myślałam o tym by zapisać się do jakiegoś dietetyka, który ułoży mi dietę ale może faktycznie takie szersze spojrzenie na sprawę i kontakt z psychodietetykiem dałoby lepszy rezultat ? pozwól, że przycupnę i też poczytam na temat takich terapii :)
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Opinie o ,,JEM CO CHCĘ"

Post autor: monna »

korzystałam i polecam :) Monika to fantastyczna osoba, uśmiechnięta, zabawna i potrafiąca nawiązać kontakt z każdym. jej metody, rady to strzał w 10. Ja z osoby leniwej, ktora zawsze polegała przy pierwszej pokusie stałam się silniejsza, super zmotywowana i na ten moment już 10 kg lżejsza :) warto! jest opcja pierwszej darmowej konsultacji ale warto też kupić ten kurs w formie książki :)
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: Opinie o ,,JEM CO CHCĘ"

Post autor: bincka »

dzięki monna! super, ze Ci się udało, liczę, ze u mnie będzie podobnie :) właśnie zastanawiałam się nad ta książką i skoro polecasz to kupie i poczytam :)
ODPOWIEDZ