Witam,

Dział powitań na forum

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Witam,

Post autor: Szula »

Witam wszystkim i uśmiecham się szeroko. Dobrej zabawy oczekuję i obiecuje, że pomogę bawić się innym. A czego chcielibyście Wy oczekiwać ode mnie ?
Statera
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 6:18 am

Re: Witam,

Post autor: Statera »

Szula pisze: śr lut 16, 2022 9:38 pm Witam wszystkim i uśmiecham się szeroko. Dobrej zabawy oczekuję i obiecuje, że pomogę bawić się innym. A czego chcielibyście Wy oczekiwać ode mnie ?
HEja, siemano! witam witam ja też nowa na forum i z przyjemnośią tu z wami pogawędzę :)
Dobrego dnia !
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Witam,

Post autor: foxi »

I ja się przywitam, siemandero wszystkim. Zastanawiam się z jakich miast pochodzicie, może jakieś info ...
pozdrawiam.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Witam,

Post autor: Violuśka »

Szula pisze: śr lut 16, 2022 9:38 pm Witam wszystkim i uśmiecham się szeroko. Dobrej zabawy oczekuję i obiecuje, że pomogę bawić się innym. A czego chcielibyście Wy oczekiwać ode mnie ?
Siemandero, także pozdrawiam wszystkich serdecznie.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Witam,

Post autor: bukoo »

Witajcie!
__
Okresowa kontrola administracji - link usunięty, naruszenie regulaminu. *Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
ODPOWIEDZ