Jaki wypełniacz do ust najlepszy?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Jaki wypełniacz do ust najlepszy?

Post autor: Olla29 »

Chcę sobie "podrasować" usta, ale że są różne metody i różne wypełniacze do korekcji ust to może doradzicie jakie z nich są najbezpieczniejsze?
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Re: Jaki wypełniacz do ust najlepszy?

Post autor: Nina89 »

Też mi chodzi po głowie poprawienie kształtu ust dlatego czytam wszystko na ten temat :)
Nowością o której się niedawno dowiedziałam jest taki specjalny wypełniacz z funkcją stymulacji produkcji kolagenu. Preparat wykorzystywany w tej metodzie jest stosowany od dawna m.in. w szwach rozpuszczających i implantach więc wydaje mi się że nie powinno być ryzyka jakichś odrzutów.
O tej i innych metodach na powiększanie ust tu przeczytasz https://www.dermoklinika.pl/medycyna-es ... -male-usta
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Jaki wypełniacz do ust najlepszy?

Post autor: kasiunia »

Nie śpieszcie się dziewczyny z poprawianiem urody. To bez sensu. Uważam ,że same musicie się akceptować takie jakie jesteście (bez poprawek) by inni także was zaakceptowali.
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

Re: Jaki wypełniacz do ust najlepszy?

Post autor: handzia »

o rodzaju wypełniacza zastosowanego do zabiegu powinien decydować lekarz. jeśli szukacie sprawdzonej kliniki z doświadczonym personelem to bez dwóch zdań polecam Magiczną Klinikę. Ja chodzę do nich od dawna, mam pełne zaufanie do lekarzy, podoba mi się fakt, ze ceny mają bardzo atrakcyjne, często korzystam z promocji :)
ODPOWIEDZ