klej do butów

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

klej do butów

Post autor: belicjaa »

Znacie jakiś dobry klej do butów?? Da się buty naprawić w domu na tyle dobrze żeby butów można było normalnie uzywać? Gdzie taki klej można kupić?? Co polecacie? Mam kilka par do sklejenia
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: klej do butów

Post autor: foxi »

Myślę ,że trochę poczytać i z pewnością znajdzie się coś co poskleja twoje buty. Na allegro z pewnością dostaniesz taki klej. Jeśli nie to są jeszcze inne sklepy. Trzeba poszukać.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: klej do butów

Post autor: belicjaa »

znalazlam klej tadam, udalo mi się naprawić buty :) ma żelowatą konsystencję, jest gęsty i wydajny, gdyby ktoś szukal to w sklepie budowlanym udało mi się ten klej namierzyc
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: klej do butów

Post autor: Torres »

Myślisz, że ten klej Tadam sprawdzi się do klejenia sportowych butów, takich typowo do biegania? Nie wiem czy jest sens je podkleić, czy od razu na śmietnik.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: klej do butów

Post autor: belicjaa »

na pewno, ja właśnie adidasy kleiłam, jakieś trampki syna, bez problemu wszystko się trzyma, nic sie nie rozkleiło jak do tej pory, a są normalnei użytkowane
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: klej do butów

Post autor: Szula »

Jaki klej do butów skórzanych? Przede wszystkim należy skupić się na poszukiwaniach kleju przeznaczonego właśnie do tego surowca. Dawniej stosowano powszechnie butapren i dziś również zdaje on egzamin.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: klej do butów

Post autor: belicjaa »

skórzanych nie kleiłam ale myślę, że się sprawdzi, buty mi dobrze trzymają po klejeniu, nie przeciekają, nie widać kleju po wyschnięciu, warto było kupić
ODPOWIEDZ