Pierwsze wrażenie

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Pierwsze wrażenie

Post autor: Laluna »

Jak zrobić od pierwszego spotkania dobre wrażenie na potencjalnych klientach, albo nawet wcześniej, gdy w ogóle usłyszą o tym, że cos dla nich możemy mieć.
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Pierwsze wrażenie

Post autor: Szula »

Dobre pytanie, już zdarzyło mi, że straciłam klienta, bo nie udało mi się zrobić na nim dobrego pierwszego wrażenia. Niestety jak ten pierwszy raz się nie uda, to bardzo trudno jest to potem odwrócić. Zastanawiałam się jak to zrobić, żeby jeszcze przed pierwszym wrażeniem mieć zapewnione to dobre wrażenie. dziś już wiem, że warto mieć na stronie i w siedzibie firmy swoje profesjonalnie zrobione biznesowe zdjęcie. Pierwsze informacje na ten temat znalazłam na blogu fotografa biznesu Krzysztofa Zaleskiego https://krzysztofzaleski.com/pierwsze-w ... iznesowej/
boryna
Posty: 15
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:47 pm

Re: Pierwsze wrażenie

Post autor: boryna »

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne,jednak nie do końca wiadomo,co robi całą robotę,czy jest to nasz ubiór,czy uśmiech czy kompetencje, a może pewność siebie ?
Chyba warto postawić na wszystko na raz,wtedy mamy szansę w oczach innych wypaść na prawdę dobrze.
ODPOWIEDZ