Pnącza na balkon

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Pnącza na balkon

Post autor: Szula »

Mam bardzo nasłoneczniony latem balkon, więc zastanawiam się nad wysadzeniem roślin pnących, fajnie, żeby też były kwitnące przynajmniej przez całe lato.
Laluna
Posty: 46
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:34 pm

Re: Pnącza na balkon

Post autor: Laluna »

Też mam bardzo nasłoneczniony balkon i co roku sprawdzam różne rośliny pnące, które zasłonią częściowo balkon. Moje ostatnie odkrycie to Glorioza - pnącze, tworzące niezwykłe kwiaty o pofalowanych płatkach w intensywnych barwach. Doskonałe do ozdoby wnętrz, balkonów i tarasów. Glorioza najlepiej rośnie w lekkiej, żyznej i próchnicznej glebie. Należy jej zapewnić ciepłe, słoneczne oraz osłonięte od wiatru stanowisko. https://www.esklep.legutko.com.pl/cebul ... 16708.html
glorioza-rotszylda-.jpg
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Pnącza na balkon

Post autor: bukoo »

A taki jak tutaj https://gardenspace.pl/stoliczki-ogrodowe stoliczek na balkon nowoczesny będzie dobrym wyborem waszym zdaniem? Bo chcę go zamówić do siebie, siostra mi poleca tego producenta bo ma meble ogrodowe od nich i chwaliła mi je.
Lidka32
Posty: 45
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Pnącza na balkon

Post autor: Lidka32 »

Jeśli chcenie mieć piękny balkon, to kwiaty czy pnącza mogą dać ciekawy efekt, ale dobrym rozwiązaniem może być zabudowa balkonu Warszawa . Można zdecydować się na taką, która będzie otwierana jak harmonijka. Takie prace wykonuje Widex Aluminium. Mają doświadczonych inżynierów, który działają w branży od 10 lat. Poza tym pierwsze konsultacje, łącznie z kosztorysem, są gratis.
ODPOWIEDZ