Skierowanie na badania gdy lekarz nie chce dać?

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Skierowanie na badania gdy lekarz nie chce dać?

Post autor: Panta »

Skierowanie na badania gdy lekarz nie chce dać?
Jak można uzyskac, jeśli mój uważa że jak nie boli to nie musze robić profilaktyki ?
Kawoszka
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:52 am

Re: Skierowanie na badania gdy lekarz nie chce dać?

Post autor: Kawoszka »

No niestety ale tez kojarzę właśnie takie teksty, co mnie osobiście oburza w czasach, kiedy tyle się jednak o profilaktyce mówi.
Inny lekarz?
Albo nawet online umów się na poradę, są takie miejsca jak https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
gdzie możesz z lekarzem porozmawiać online i poprosić o skierowanie i będziesz je mieć. Wygodne, a nie trzeba się ze swoim lekarzem kłócić, że tak to ujmę.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Skierowanie na badania gdy lekarz nie chce dać?

Post autor: Violuśka »

Po pierwsze nie zdarzyło mi się jeszcze aby lekarz nie dał mi skierowania na badanie. Jeśli jednak juz tak jest to lepiej zmienić lekarza.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Skierowanie na badania gdy lekarz nie chce dać?

Post autor: bukoo »

A dlaczego lekarz nie chce dać ci skierowania? Wydaje mi się, że jest to jego obowiązek. Ja często bywam u lekarzy i jeszcze się z tym nie spotkałem. To samo jest z receptami, wystarczy zadzwonić, żeby otrzymać e-receptę. Jeśli nie wiesz jak to działa, to polecam ci przeczytać ten wpis https://2swiaty.pl/e-recepta-dla-dzieck ... k-odebrac/
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Skierowanie na badania gdy lekarz nie chce dać?

Post autor: margaret »

Mogą Cię też zainteresować badania takie jak rezonans magnetyczny ceny warszawa: <Link usunięty, regulamin> . Polecam usługi tej placówki medycznej. Na pewno będziecie zadowoleni.
ODPOWIEDZ