Grill do ogrodu

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Grill do ogrodu

Post autor: bukoo »

Jaki grill do ogrodu wybrać? Klasyczny czy może lepiej jednak wybrać gazowy? Bo właśnie tutaj <regulamin> oglądam ofertę i nie wiem na który mam się zdecydować. Wiem tylko że ten producent ma dobrej jakości grille i inne akcesoria ogrodowe.
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Grill do ogrodu

Post autor: margaret »

Możesz także wziąć pod uwagę zakup paleniska do ogrodu. Świetną opcją jest na przykład duże palenisko Ofyr XL: . Myślę, że może Ci się spodobać takie rozwiązanie. Ja uważam, że jest super.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Grill do ogrodu

Post autor: bukoo »

Na tars inspiracje fajne znalazłem tutaj https://gardenspace.pl/duzy-taras-inspiracje zobaczcie sobie. Chcę go zmienić niedługo, meble nowe i dodatki, dlatego potrzebuję jakiejś inspiracji. Nowoczesne te meble tam mają.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Grill do ogrodu

Post autor: kasiunia »

Czy może ktoś jednak myślał o takim urządzeniu jak specjalna maszyna do wędzenia popularnie zwana wędzarnią ?Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, które sprawdza się w dzisiejszych czasach z nawiązką. Nie dość ,że mamy na prawdę smaczne i zdrowe wyroby wędliniarskie, to jeszcze sporo zaoszczędzimy tym sposobem.
ODPOWIEDZ