Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Post autor: AdministratorTop »

Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Post autor: monna »

Możliwości jest wiele :) wszystko zależy od tego w jakim wieku jest dziecko, czym się interesuje, jakie są jego potrzeby. Takie pomieszczenie powinno być nie tylko bezpieczne ale i funkcjonalne. Jeśli szukacie pomysłu to warto zajrzeć na blog . ja często odwiedzałam to miejsce podczas remontu naszego mieszkania.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Post autor: Lidka32 »

Najlepiej tak, jak chce dziecko. Możecie razem popatrzeć na blogi wnętrzarskie i znaleźć atrakcyjne rozwiązania. Ostatnio na przykład bardzo modne są łóżka piętrowe.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Post autor: bukoo »

Urządzenie pokoju dla dziecka jest odpowiedzialne, tak jak i kupienie dla niego wózka. Jeśli jeszcze go nie masz, polecałabym Ci kupić wózek Cavoe Osis. Przeznaczony jest do używania w mieście, ale na gorsze pogody, zimę czy też wymagające tereny możesz do niego dokupić wieksze koła :)
kiera
Posty: 28
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Post autor: kiera »

Pokój dziecka powinien rosnąć razem z nim,inaczej będziemy go urządzać dla malucha, a inaczej dla nastolatka. Fajnym sposobem na dekorację ścian są ramki na zdjęcia https://aluramy.pl/ramki-na-zdjecia-10x15
Można je wieszać symetrycznie albo wręcz przeciwnie,a z wiekiem wymieniać w nich tylko fotografie dziecka. Dzięki nim pokój będzie stylowy,przytulny i pełen wspomnień.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Post autor: Violuśka »

Przygotowując pokój dla dziecka warto wziąć pod uwagę nowości w kwestii zdobienia scian ,oczywiście niezbyt kwieciste . Myślę ,że takie styropianowe kasetony będą bardzo dobrym rozwiązaniem dla pokoju dziecka. Trochę pomysłowości i pokój może zmienić się w na prawdę bardzo przyjazne miejsce.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Post autor: kasiunia »

Stosuję taką zasadę ,że dziecko samo urządza sobie pokój. W przypadku nastolatków jest to o tyle ważne ,że dzieci w tym wieku są dość wybredne i lepiej niech same sobie wybierają i urządzają. Na szczęście ich wybory są całkiem rozsądne. Ważne jest też odpowiednie dobranie koloru do pokoju dziecka a dobra farba do wnętrz marki Dulux bardzo nam w tym pomaga.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Wymarzony pokój dla dziecka - jak go urządzić?

Post autor: bukoo »

Pokoiku nie urządzam, bo moje dziecko będzie mieszkało z nami w jednym pokoju. Aktualnie jednak kompletuję wyprawkę i wybór wózka trochę mnie przerasta. Póki co bardzo zainteresował mnie Riko Basic Sport. Wydaje mi się, że wychodzi dokładnie naprzeciw moim oczekiwaniom.
ODPOWIEDZ