Poleć dobry sklep z biżuterią :)

O tym, co nas zdobi.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin

Post autor: AdministratorTop »

Szula

Re: Poleć dobry sklep z biżuterią :)

Post autor: Szula »

Od kiedy dowiedziałam się, że nie mogę nosić złotego łańcuszka, bo po prostu mam uczulenie na złotą biżuterię, szukałam innego, ciekawego i estetycznego sposobu na biżuterię, która będzie do mnie pasowała. Zobaczyłam u kolegi na ręce ciekawą bransoletkę, która nie była ani złota ani srebrna ani żadna inna. Powiedział mi, że to hipoalergiczna biżuteria ze stali szlachetnej. Od razu się zainteresowałam. Zaczęłam szukać i odkryłam Manoki.pl Tyle nowych wzorów na dowolnie wymyślone okazje i do dowolnej stylizacji. To pewnie z Manoki pochodziła bransoletka kolegi https://www.manoki.pl/klasyczna-meska-b ... 11083.html
klasyczna-meska-bransoletka-pancerka-ze-stali-szla,bedbcg,gaa,a.jpg
Lidka32

Post autor: Lidka32 »

Skoro już o bransoletkach mowa, to warto pomyśleć o tym, żeby biżuteria wyrażała nas. Takim rozwiązaniem będzie zakup bransoletki z literą imienia

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Irenka

Post autor: Irenka »

W sklepach internetowych będzie największy wybór biżuterii. Jeśli szukacie modnych pierścionków, to może spodoba się Wam ta oferta . Złoty pierścionek z granatem wygląda elegancko i pasuje do wielu różnych kreacji, bo ma klasyczny wygląd. Można go też kupić wybrance serca na zaręczyny. Jest też 30 dni na zwrot, także można przejrzeć ofertę.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Statera

Post autor: Statera »

ja to bym chciała byś obsypywana biżuterią hihihi chyba jak każda kobieta, nie ?
ODPOWIEDZ