Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?

Post autor: AdministratorTop »

Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?

Post autor: belicjaa »

moja siostra poleciła mi Anticold, ona mieszka na co dzień w Belgii, u nich ten suplement jest bardzo popularny. Działa dobrze na układ immunologiczny, teraz jesienią takie wsparcie jest na pewno przydatne
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?

Post autor: monna »

Z pewnością warto uzupełniać wszelkie niedobory czy to witamin czy minerałów. Ja kupuje często produkty z Pharmovit bo mają dobry skład a przy tym niewysoką cenę . oferta jest bardzo szeroka znajdziecie tu też zioła w kapsułkach, oleje ( tłoczone na zimno) czy inne suplementy w kapsułkach i w płynie.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
Patrycja
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 15, 2021 1:56 pm

Re: Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?

Post autor: Patrycja »

belicjaa pisze: czw gru 23, 2021 11:03 pm moja siostra poleciła mi Anticold, ona mieszka na co dzień w Belgii, u nich ten suplement jest bardzo popularny. Działa dobrze na układ immunologiczny, teraz jesienią takie wsparcie jest na pewno przydatne
Nie znałam tego środka ale wypróbuje
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?

Post autor: Szula »

Od kiedy pierwszy raz okazało się, że mam anemię zdecydowanie bardziej zainteresowałam się swoim zdrowiem. Za dużo pracowałam a kolację jadałam razem z obiadem ok. godz. 22. Nie powiem ile ważyłam. Dałam się namówić na jogę i bardzo mi to pomogło. Przy okazji poznawałam tajemnice indyjskich ziół przygotowywanych zgodnie ze sztuką ajurwedyjską. Bardzo cenię sobie Brahmi – Aurospirul Te zioła pobudza mózg do działania, skutecznie zwiększając pamięć i koncentrację, działają uspokajająco, ułatwiają zasypianie, łagodzi objawy psychicznego zmęczenia i stresu, łagodzą bóle menstruacyjne i objawy zapalenia pęcherza moczowego, zwiększają witalność, sprzyjają długowieczności. https://zielonysklep.com/kapsulki-brahmi-aurospirul
Obrazek
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?

Post autor: Violuśka »

Staram się nie przesadzać z suplementami diety. Mamy możliwości korzystania z naturalnych witamin zawartych w warzywach i owocach.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Witaminy, suplementy? Jak wspomagasz swoje zdrowie?

Post autor: kasia »

Jeśli chodzi o dzieci to multilac baby https://www.multilac.pl/multilac-baby/ stosujemy jesienią i zimą, to probiotyk z jednym z najlepiej przebadanych szczepów pozytecznych bakterii w składzie
ODPOWIEDZ