Branie hormonów a słabsze włosy...?

Wszystko to, co bieżące, ważne i co nas w jakiś sposób poruszyło.
Rozmowy z Polski i świata.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Branie hormonów a słabsze włosy...?

Post autor: Małgosia »

Branie hormonów a słabsze włosy...?
Dowiedziałam się dzisiaj z artykułu https://drturowski.pl/pl/blog/wplyw-hormonow-na-wlosy/
że branie leków hormonalnych może mieć wpływ na to jak wyglądają nasze włosy.
Trochę przerażona jestem, bo nie mogę odłożyć hormonów, a rzeczywiście włos mi się sypie.

Może ktoś na forum miał podobny problem?
kasiunia
Posty: 160
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Branie hormonów a słabsze włosy...?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że na taki temat musiałby wypowiedzieć się fachowiec. Mam sprawdzony preparat na włosy - to specjalny balsam do włosów - aktywator wzrostu - https://darmarsklep.pl/odzywki-i-maski- ... or-wzrostu . Naturalne składniki aktywne mają dobroczynny wpływ na skórę głowy, intensywnie odżywiają cebulki włosowe, stymulując wzrost włosów. Balsam wygładza włosy, zmiękcza i ułatwia rozczesywanie. Serdecznie polecam.
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: Branie hormonów a słabsze włosy...?

Post autor: Dazek33 »

Natomiast według mnie jeśli przede wszystkim chodzi o salon z szerokim wyborem propozycji w zakresie peruk naturalnych to możecie zerknąć w wolnej chwili do oferty perukisklep.pl/peruki-naturalne/ gdzie dostępne są te wykonane z naturalnych włosów i też można się wszystkiego dowiedzieć rozmawiając ze stylistką. Warto się przekonać i zadbać o swój piękny wygląd oraz samopoczucie ;)
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Branie hormonów a słabsze włosy...?

Post autor: bukoo »

Czy ma to wpływ?


__
Okresowa kontrola administracji - link usunięty, naruszenie regulaminu. *Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.
ODPOWIEDZ