Coś, co zawsze chciałeś zrobić i sie bałeś?

Rozmowy o tym, co nas w życiu najbardziej kręci

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Coś, co zawsze chciałeś zrobić i sie bałeś?

Post autor: AdministratorTop »

Coś, co zawsze chciałeś zrobić i sie bałeś?
elino
Posty: 23
Rejestracja: czw lis 25, 2021 11:09 pm

Re: Coś, co zawsze chciałeś zrobić i sie bałeś?

Post autor: elino »

Zawsze chciałam lecieć w daleką podróż do jakiegoś egzotycznego kraju, ale zwyczajnie się boję. Jest to również kwestia pieniędzy, bo wiadomo jak to jest w dzisiejszych czasach. Może jednak kiedyś uda się spełnić moje marzenie.
blue
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:06 pm

Re: Coś, co zawsze chciałeś zrobić i sie bałeś?

Post autor: blue »

Ja tak mam z podróżą do Japonii. Z jednej strony bardzo chciałabym polecieć i spędzić tam przynajmniej kilkanaście dni, a z drugiej strony trochę przeraża mnie tak długi lot.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Coś, co zawsze chciałeś zrobić i sie bałeś?

Post autor: bukoo »

Ja nie mam takich rzeczy.
___
BMW X1
guzikowa
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 3:36 pm

Re: Coś, co zawsze chciałeś zrobić i sie bałeś?

Post autor: guzikowa »

Od zawsze chciałam się nauczyć gotować, niestety w moim domu najpierw królowała babcia, potem mama i ja nie bardzo byłam dopuszczana do kuchenki. Teraz, kiedy poszłam na swoje bardzo się bałam porażki, ale metodą małych kroczków, zaczęłam gotować zupy. Uwielbiam żur śląski na który przepis dała mi koleżanka. Staram się też gotować kapuśniak i krupnik, potem, za jakiś czas, spróbuję czegoś bardziej ambitnego.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Coś, co zawsze chciałeś zrobić i sie bałeś?

Post autor: kasiunia »

Trudno powiedzieć czy się bałam ale od jakiegoś czasu dość poważnie myślałam o sztucznych rzęsach. Za namową mojej dobrej koleżanki w końcu się zdecydowałam. Kupiłam sobie nie tak dawno zestawy do przedłużania rzęs - https://kbarth.pl/ .Z perspektywy czasu mogę stwierdzić ,że to był dobry wybór, bo się po prostu dobrze czuję z nowymi rzęsami.
ODPOWIEDZ