Książki romanse - jakie polecicie do lektury?

Rozmowy o tym, co nas w życiu najbardziej kręci

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Kawoszka
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:52 am

Książki romanse - jakie polecicie do lektury?

Post autor: Kawoszka »

Książki romanse - jakie polecicie do lektury? Odstresowuję się przy takich ksiązkach i szukam nowych isnpiracji. :D
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Re: Książki romanse - jakie polecicie do lektury?

Post autor: Olla29 »

Kawoszka pisze: pn sty 17, 2022 6:45 am Książki romanse - jakie polecicie do lektury? Odstresowuję się przy takich ksiązkach i szukam nowych isnpiracji. :D
a co tak Cię stresuje? Praca, dom, dzieciaki?
Ja z romansów to czytam różne autorki, Kingę Litkowiec, Skirgajło, Alex Sand, Kasię Muszyńską, - fajne rzeczy piszą
Kawoszka
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 22, 2021 6:52 am

Re: Książki romanse - jakie polecicie do lektury?

Post autor: Kawoszka »

No wiesz, stresów mi nie brakuje, a jeszczejak dzieci co chwilę chorują i muszę po lekarzach latac, to nawet w przychodni czytam żeby się nie denerwować. Romanse mnie odprężają,
a te autorki co wymieniłaś, to znam, trafiłam ostatnio na artykuł w którym polecano parę książek romansowych tu http://popkultura.info/rozmaitosci/roma ... m-brakuje/ i tam własnie dzięki nim wyczaiłam tą Litkowiec i Sand, dwie różne bajki, ale czyta się spoko
Kozaczek
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 11:01 am

Re: Książki romanse - jakie polecicie do lektury?

Post autor: Kozaczek »

to ja dodam od siebie, że też lubię romanse, ale nie że czytam ze stresowania się życiem tylko brakuje mi miłość wiec chociaż tak sobie dobre emocje dostarczam :lol:
blue
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:06 pm

Re: Książki romanse - jakie polecicie do lektury?

Post autor: blue »

Może sięgnij po jakąś klasykę w stylu Duma i uprzedzenie, Emma, Rozważna i Romantyczna, Romeo i Julia?
ODPOWIEDZ