Co zamiast słodyczy?

Wokół jedzenia, żywienia i pomysłów na smaczne rzeczy

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Co zamiast słodyczy?

Post autor: Panta »

Jak się przestawić z ukochanych batoników i innych takich na coś mniej kalorycznego i zdrowszego? Jest jakiś sprawdzony patent ?
Kozaczek
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 11:01 am

Re: Co zamiast słodyczy?

Post autor: Kozaczek »

Znam temat i muszę cię zmartwić, że nie jest to zadanie łatwe do wykonania :D Straciłem mnóstwo czasu próbując poradzić sobie z podjadaniem sam, a jak już przyszły efekty, to i tak po czasie wracałem do złych nawyków.
Dopiero kilka konsultacji online z dietetykiem https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ wprowadziło mnie na właściwe tory :)
Dietetyk opracował mi jadłospis, a przede wszystkim podpowiedział zdrowe i niskokaloryczne przekąski :)
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Co zamiast słodyczy?

Post autor: kasia »

nie wiem, ja muszę unikać słodyczy i bardzo mi z tym trudno, nie przekonałam się do słodzików nawet tych naturalnych
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Co zamiast słodyczy?

Post autor: roszpunka »

Unikanie słodkiego to truuudna sztuka :) i trzeba miec naprawde silną wole :) https://odchudzanie.medicover.pl/jak-pr ... e-sposoby/ tu jest podanych kilka fajnych sposobów
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Co zamiast słodyczy?

Post autor: foxi »

W pracy często tak mamy ,że bezwiednie przegryzamy różne rzeczy a sumarycznie okazuje się ,że zjedliśmy dwa opakowania cukierków czy innych słodyczy. Warto postawić na dobry catering do firmy ,który spełni wasze oczekiwania kulinarne ale i pomoże w utrzymaniu albo w uzyskaniu idealnej sylwetki. Dobrze zbilansowana dieta żywieniowa to podstawa.
ODPOWIEDZ