Telewizja w smartfonie

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Telewizja w smartfonie

Post autor: Olla29 »

Telewizja w smartfonie
Nie jestem biegła w nowych urządzeniach i chcę się poradzić czy w telefonie można odbierać telewizję i ile to kosztuje?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Telewizja w smartfonie

Post autor: Panta »

a nie szukałaś sobie w goolge po prostu? :lol:
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Telewizja w smartfonie

Post autor: kasiunia »

Owszem wiem ,że w smartfonie można odbierać niektóre telewizje ale przyznaję ,że nie jest to wygodny sposób, więc jeśli już to raczej awaryjnie. Pozdrawiam serdecznie.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Telewizja w smartfonie

Post autor: kasia »

Pewnie że można oglądać telewizję w smartfonie ale ja chyba wolę tradycyjnie. Teraz przecież jest telewizja światłowodowa i można wygodnie sobie oglądać co się chce, a dzięki telewizji hiway mogę dowolnie wybierać programy w pakiecie
scesny
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:19 pm

Re: Telewizja w smartfonie

Post autor: scesny »

Ale po co? Jakoś dla mnie oglądanie programów, czy filmów na tak małym ekranie mija się z celem. Może na wakacjach, ale i tak szukam opcji by jednak móc oglądać na czymś większym. A w domu to tylko telewizor i sygnał od Elpos. Jakoś tak lubię wygodę i duży obraz. Dużo większa satysfakcja z oglądania.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Telewizja w smartfonie

Post autor: bukoo »

Gdzieś poza domem może być to odpowiednie rozwiązanie, jednak w domu wolę wykorzystywać telewizję satelitarną. Jeśli chcecie taką zamontować, to sprawdźcie ofertę firmy https://twinsat.pl/ , która montuje anteny na terenie Warszawy i okolic.
ODPOWIEDZ