Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Post autor: Panta »

Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Re: Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Post autor: Olla29 »

To pewnie zależy od rodzaju wyprysku, ale ja to bym sie najpierw udała z czymś takim do lekarza,
dermatologa np. żey podpowiedział co to dokładnie jest i jaka metoda na usunięcie będzie najlepsza.
O usuwania zmian skórnych masz tu też https://saywowclinic.pl/usuwanie-zmian-skornych/ ciekawy artykuł,
rzuć okiem, myślę, że dla uzupełnienia wiedzy się przyda :)
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Post autor: margaret »

Słyszałam też ostatnio o lekach i kosmetykach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał. Podobno w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Popytaj o tę możliwość - taki krem dopasowany idealnie do Twojej cery sprawdzi się najlepiej.
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Post autor: roszpunka »

Mam podobny klopot, już nie wiem jak sobie poradzic :( Moze ktos poleci jakies dobrej jakości kosmetyki? Zalezy mi na czyms sprawdzonym co przyniesie fajne efekty :)
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Post autor: ajka »

A dermokosmetyków próbowalas? U mnie pomogły,a tez mialam dramat ze skórą swojego czasu...
roszpunka
Posty: 71
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:58 am

Re: Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Post autor: roszpunka »

nie próbowałam... wydawało mi sie, ze takie dermokosmetyki, to tylko dermatolog moze zalecic i ze są one jakies specjalistyczne
ajka
Posty: 38
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:57 am

Re: Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Post autor: ajka »

Nieee.. dermokosmetyki normalnie mozesz sobie kupic :) ja zazwyczaj z notino zamawiam, ze wzgledu na duzy wybór i czeste promocje :)
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Wypryski na skórze - jak się tego pozbyć?

Post autor: kasiunia »

Wiadomo ,że przyczyny różnych historii na naszej skórze są różne. Na szczęście możliwości w zakresie niwelowania tych niedociągnięć jest także wiele. Poza typowymi mocnymi stanami chorobowymi takie sprawy można załatwić stosując właściwy korektor - https://darmarsklep.pl/korektory-2/artd ... -sand-4-5g w kremie. Dzięki niemu możemy zniwelować przebarwienia, blizny a nawet tatuaże.
ODPOWIEDZ