Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Kącik fanów motoryzacji i nowych technologii. O produktach, rozwiązaniach, pomysłach na nowe.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Post autor: AdministratorTop »

Jaki jest Twój wymarzony samochód?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Post autor: Panta »

Porsche, ale obawiam sie że finansowo to nie bedzie mnie na nie stać nigdy
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Post autor: bukoo »

Moje auto wymarzone to jest marka bmw ale na razie nie mogę sobie na nie pozwolić i mam używane z komisu. A ubezpieczenie tutaj <regulamin> / wybrałem bo składki mają najniższe, muszę oszczędzać na czym się da w tym temacie.
foxi
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Post autor: foxi »

No cóż, wiadomo ,że każdy marzy o tych topowych samochodach , ale trzeba patrzeć czy samochód będziecie w stanie utrzymać - przeglądy, wymiany części i materiałów eksploatacyjnych. Samochód trzeba także okresowo myć i albo jedziecie do myjni albo myjecie go we własnym zakresie. Do takich zajęć trzeba przygotować odpowiedni preparat do mycia - https://www.carstyle.pl/produkt/adbl-va ... akieru-70/ - nasz środek to preparat na wyjątkowo ciężkie zabrudzenia felg i lakieru samochodu.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Post autor: kasia »

Szczerze mówiąc to bardzo mi się podoba samochód mojego pracodawcy czyli porsche macan który kupił w salonie Porsche Centrum Sopot, auto jest piękne, jeździ jak marzenie i każdy chciałby takim jeździć, ja oczywiście też :)
Sebek11032
Posty: 82
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:16 am

Re: Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Post autor: Sebek11032 »

Szukając wysokiej jakości części samochodowych oraz poszczególnych elementów to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez sklep https://ford-esklep.pl/zarowka-do-tylnej-lampy-czerwona-dwuwloknowa-focus-mk2-fl-b-max-c-max-21-5w-12v--phi,112495 w przypadku marki Ford u których będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne do różnych modeli. Terminowość dostaw i jednocześnie obsługa na której wsparcie można realnie liczyć i wygodna wyszukiwarka po VIN.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Post autor: bukoo »

Mój wymarzony samochód to BMW ale jeszcze mnie na niego nie stać, auto które teraz mam wymaga natomiast dobrego ubezpieczenia i sobie tak myślę że tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/oc/ je wykupię chyba bo niskie składki oferują, coś dla mnie istotnego.
Violuśka
Posty: 75
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Jaki jest Twój wymarzony samochód?

Post autor: Violuśka »

Myślę ,że najlepsza "marka" to samochód służbowy :lol: :lol: , nic nas w zasadzie nie obchodzi i wszystko jest na koszt pracodawcy, w tym tankowanie samochodu. Jak już rozmawiamy o samochodach co sądzicie o rozwoju elektromobilności, czy pojazdy elektryczne mają szansę zająć miejsce pojazdów spalinowych? Myślę ,że czas pokaże.
ODPOWIEDZ