Gdzie wynająć samochód?

Kącik fanów motoryzacji i nowych technologii. O produktach, rozwiązaniach, pomysłach na nowe.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Fabia
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:55 pm

Gdzie wynająć samochód?

Post autor: Fabia »

Cześć, szukam sprawdzonej wypożyczalni aut. Najlepiej, żeby miała oddziały w całej Polsce, bo dużo podróżuję. Tutaj znalazłam interesującą ofertę . Mają punkty prawie w każdym większym mieście. Formalności załatwia się internetowo, a cały proces zajmuje kilka minut. Macie jakieś inne propozycje? Dzięki za pomoc.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Gdzie wynająć samochód?

Post autor: bukoo »

Ja to nie wynajmuję aut tylko mnie wożą uberem cały czas bo to najwygodniejsze. Tutaj https://beesafe.pl/porady/lex-uber/ czytałem o tym że od pewnego czasu oni muszą mieć takie same oznaczenia jak taksówki więc łatwo jest ich rozpoznać z daleka.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Gdzie wynająć samochód?

Post autor: kasia »

Tez w sumie z tej aplikacji korzystam ale nieraz jednak bardziej opłaca się wynajem jak na przykład potrzebujesz samochodu na dłużej. Wypożyczalnia samochodów Warszawa mnie zainteresowała bo ma dogodną ofertę wynajmu aut, zerknij, może Tobie też się przydadzą takie namiary
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Gdzie wynająć samochód?

Post autor: Lidka32 »

Takie proste formalności wynajmu ma też wypożyczalnia Beep. Wynajmują pojazdy w wielu miastach. Mniejszych jak np. tu https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia- ... ysogotowo/ Wysogotowo i większych, jak Kraków czy Poznań. Wystarczy dowód osobisty i wszystko można załatwić online. Konkurencyjne ceny mają i szeroki wybór pojazdów.
ODPOWIEDZ