Gdzie wynająć samochód?

Kącik fanów motoryzacji i nowych technologii. O produktach, rozwiązaniach, pomysłach na nowe.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Fabia

Gdzie wynająć samochód?

Post autor: Fabia »

Cześć, szukam sprawdzonej wypożyczalni aut. Najlepiej, żeby miała oddziały w całej Polsce, bo dużo podróżuję. Tutaj znalazłam interesującą ofertę . Mają punkty prawie w każdym większym mieście. Formalności załatwia się internetowo, a cały proces zajmuje kilka minut. Macie jakieś inne propozycje? Dzięki za pomoc.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
bukoo

Re: Gdzie wynająć samochód?

Post autor: bukoo »

Ja to nie wynajmuję aut tylko mnie wożą uberem cały czas bo to najwygodniejsze. Tutaj https://beesafe.pl/porady/lex-uber/ czytałem o tym że od pewnego czasu oni muszą mieć takie same oznaczenia jak taksówki więc łatwo jest ich rozpoznać z daleka.
ODPOWIEDZ