Wakacje nad morzem czy nad jeziorem?

Podróże małe i duże czyli dyskusje o tym, jak i gdzie wypoczywamy najchętniej

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Wakacje nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: AdministratorTop »

Wakacje nad morzem czy nad jeziorem?
boryna
Posty: 15
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:47 pm

Re: Wakacje nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: boryna »

Morze,uwielbiam fale,piasek,błogi wypoczynek i relaks na plaży.Nie lubię jeziora,trochę mnie ono przeraża,jest dla mnie czymś nieznanym,nie czuję się w nim pewnie i bezpiecznie,a do tego te komary,koszmar, a nie wypoczynek.
foxi
Posty: 116
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Wakacje nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: foxi »

Jeśli mogę wybierać to zdecydowanie wolę wakacje nad morzem. Bałtyk ma ładne plaże ale uwielbiamy ciepłe morza - więc dość często wyjeżdżamy do Chorwacji. Przygotowania do tegorocznego wyjazdu już żeśmy zaczęli , bo kupiliśmy drobny sprzęt pływający oraz spodnie damskie na wyjście na deptak - https://dstreet.pl/product-pol-39978-Sp ... Y1133.html .Zresztą chłodniejsze wieczory także mogą się zdarzyć.
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: Wakacje nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: robinna »

zdecydowanie wybieram morze, moje dzieci uwielbiają się pluskać w wodzie, dlatego zawsze dbam o to żeby miały popsikane uszy Vaxolem, spray zabezpiecza je przed tzw uchem pływaka, to ważny element profilaktyki bo też działa przeciwzapalnie
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Wakacje nad morzem czy nad jeziorem?

Post autor: kasiunia »

Zdecydowanie wolimy morze. Jednak morze ma swój niepowtarzalny klimat. Najczęściej wyjeżdżamy na wakacje całą rodziną i do takich wyjazdów zawsze się dobrze przygotowujemy. Jedną z ważniejszych rzeczy jaką ze sobą zabieramy jest apteczka podróżna, w końcu dwoje dzieci ,to zawsze coś się przyplącze. Ostatnio na przykład u córki -
pojawiło się zapalenie ucha zewnętrznego. Na szczęście nie było problemów, bo mieliśmy odpowiednie leki i wiedzę na ten temat. Wy też poczytajcie.
ODPOWIEDZ