Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?

Rozmowy o naszych pociechach, produktach dla dzieci, problemach

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?

Post autor: AdministratorTop »

Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?

Post autor: bukoo »

Pamiętam, ze moimi ulubionymi zabawkami zawsze były misie. Kompletując wyprawkę dla mojego Syna, pomyślałam, że również chciałabym, aby i on miał jakąś ładną maskotkę. Natknęłam się na artykuł o Szumiącym misiu https://whisbear.com/pl/blog/loveanea-n ... miacy-mis/ . Szumiś oprócz tego, że jest piękną maskotką, to dodatkowo szumi, a dźwięk ten kojarzy się dziecku z szumem wód płodowych, przez co działa na dziecko kojąco.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?

Post autor: Violuśka »

Zanim kupimy coś dla dziecka to dwa razy się zastanówmy, bo jak dziecku się zabawka nie spodoba to dziecko zaraz o tym nam powie. Zajrzyjcie tutaj - to zabawki kreatywne dla 7 latka , przyznajcie ,że jest w czym wybierać, prawda? Naszemu chrześniakowi mozaika z kryształków spodobała się najbardziej.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?

Post autor: kasiunia »

AdministratorTop pisze: sob mar 20, 2021 3:59 pm Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?
Odnoszę wrażenie ,że dzieci jak i ich rodzice lubią tradycyjne zabawki choć ostatnio widzę też duże zainteresowanie zabawkami interaktywnymi - https://fokastara.pl/zabawki-interaktywne.html .W sklepie FokaStara.pl jest w czym wybierać. Znajdziemy tam zabawki dla dzieci w różnym wieku. Bardzo pomocna w podjęciu decyzji o zakupie jest darmowa dostawa przy zakupach powyżej 99 złotych a także fakt ,że przesyłka może znaleźć się w naszym domu już następnego dnia.
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?

Post autor: Lidka32 »

Ja jestem zwolenniczką gier i zabawek edukacyjnych. Teraz jest ich ogromny wybór. A nie od dziś wiadomo, że nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejsza. Dlatego jeśli chodzi o fajne zabawki, to mogę zaproponować takie jak tu https://www.eduksiegarnia.pl/karciane gry karciane dla dzieci. Wspomogą rozwój społeczny i emocjonalny, a przy okazji będą okazją do dobrej zabawy.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?

Post autor: foxi »

Czy nie wydaje się wam ,że dzieci w wieku szkolnym najbardziej jednak chyba lubią gry? Warto wybrać coś dobrego co można znaleźć na rynku gier a moim zdaniem właśnie platforma xbox jest tego najlepszym przykładem. Warto też trochę czasu poświęcić młodym ludziom i spróbować zagrać wspólnie z nimi w jakąś grę.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Zabawki, które dzieci uwielbiają najbardziej?

Post autor: Violuśka »

Dzieci w dzisiejszych czasach najchętniej przesiadywałyby ciągle przed komputerem bądź telewizorem. Jako rodzice musimy zrobić wszystko aby tak się nie działo .Własnie dlatego taki rower młodzieżowy stał sie łupem a dokładniej prezentem urodzinowym dla mojego chrześniaka. Chodzi o to aby prezent mobilizował dzieci do aktywności fizycznej.
ODPOWIEDZ