Planujecie w tym roku jakieś wakacje?

Rozmowy o tym, co nas w życiu najbardziej kręci

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Planujecie w tym roku jakieś wakacje?

Post autor: Olla29 »

Planujecie w tym roku jakieś wakacje?
W sensie wyjazdówki nad morze czy coś?
Czy odpuszczacie przez wirusa?
kasiunia
Posty: 160
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Planujecie w tym roku jakieś wakacje?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że każdy z nas myśli o wakacjach ale czy uda się je zrealizować ? - czas pokaże. Zmieniający się świat i otoczenie nie pozwalają planować w zbyt długiej perspektywie. Nie oznacza to jednak ,że jak wspomniałam nie planujemy i nie przygotowujemy się do wyjazdu. Najczęstszą rzeczą jaką kupujemy są ubrania, których podczas wyjazdów wakacyjnych nigdy za wiele. Poradniki w zakresie poszczególnych elementów garderoby - http://madameblania.pl/ , znaleźć można w internecie. Damskie leginsy ,ich wybór, najmodniejsze style ... poczytaj.
blue
Posty: 16
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 8:06 pm

Re: Planujecie w tym roku jakieś wakacje?

Post autor: blue »

Tak, jak co roku chcę się gdzieś wybrać. Tylko zastanawiam się między wyjazdem gdzieś dalej, a czymś u nas.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: Planujecie w tym roku jakieś wakacje?

Post autor: kasia »

nie wiem jak z tym będzie, mam kilka opcji ale wymarzony wyjazd nie dojdzie do skutku, niestety finansowo teraz jest zbyt ciężko
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Planujecie w tym roku jakieś wakacje?

Post autor: bukoo »

Ja planuję wakacje na mazurach, chcę tam się zacząć uczyć jeździć konno też. Tutaj https://www.equishop.com/pl/blog/jak-po ... lykow-n310 znalazłem ciekawy artykuł co do koni i dawania im smakołyków, na pewno się ta wiedza przyda.
Dazek33
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:42 am

Re: Planujecie w tym roku jakieś wakacje?

Post autor: Dazek33 »

To może warto zerknąć do sklepu online Valetta.pl w którym nie brakuje ciekawych propozycji jeśli chodzi o piękną i funkcjonalną bieliznę nocną. Jednocześnie będziecie mogli liczyć na dobre ceny i profesjonalne podejście obsługi i dotrzymanie warunków regulaminu.
ODPOWIEDZ