Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: monna »

Hej wszystkim :) rozglądam się za dobrym salonem w Rzeszowie, w którym są wykonywane zabiegi medycyny estetycznej. Myślę o powiększeniu i wymodelowaniu ust :) z góry dziękuje za wszystkie sugestie i namiary :)
handzia
Posty: 10
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:51 am

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: handzia »

wiesz co z tego co się orientuje to bardzo dobrą opinią cieszy się Magiczna Klinika. Oni prowadzą taką mobilną działalność i można ich spotkać w wielu miastach w Polsce, myślę, ze w Rzeszowie też mogą być, warto zerknąć i sprawdzić :)
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: bincka »

a to akurat prawda, lekarze z Magicznej Kliniki przyjmują też w Rzeszowie. To ważne, by tego typu zabiegi były wykonywane przez doświadczonych specjalistów, to gwarancja bezpieczeństwa i naturalnego efektu :)
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: monna »

wielkie dzięki za namiar dziewczyny, na Was zawsze można liczyć :) rozumiem, ze wykonują takie zabiegi jak powiększanie ust?
bincka
Posty: 20
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:15 am

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: bincka »

no jasne, ze tak :) to chyba jeden z tych zabiegów, który cieszy się ogromną popularnością :) jak zalezy Ci na widocznym, ale jednak wciąż naturalnym efekcie to śmiało się zapisuj :)
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: Lidka32 »

Potwierdzam poprzednie wypowiedzi, w Magicznej Klinice w Rzeszowie wykonują powiększanie ust, ale dodam, że klinika ma swoje oddziały w całej Polsce, więc jeśli zdecydujecie się na zabieg w innym mieście, to też będziecie zadowolone. Możecie tam też zrobić korektę nosa, lifting twarzy czy usuwają cienie pod oczami. Całą ofertę znajdziecie na ich stronie https://magicznaklinika.pl .
Irenka
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:55 pm

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: Irenka »

Lidka32, a wiesz może, czy Magiczna Klinika działa też w Giżycku, czy może mają tylko oddziały w większych miastach? Tak wiele dobrego o nich przeczytałam, że chyba zapiszę się na usuwanie lwiej zmarszczki, może przydałby się też lifting. Może też masz więcej informacji na ten temat?
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: Lidka32 »

Mają swój oddział w Giżycku, w mniejszych miastach też się rozwijają. Co do samego zabiegu usuwania lwiej zmarszczki, to wypełniają ją kwasem hialuronowym, dlatego zabieg jest bezpieczny. Oczywiście, w razie potrzeby, można go powtarzać kilka razy. Efekty widać po kilku dniach, a utrzymują się przez kilkanaście miesięcy. Jak masz jeszcze jakieś obawy, to pytaj.
Irenka
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:55 pm

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: Irenka »

Na pewno efekty zależą też od organizmu, ale zazwyczaj utrzymują się nawet do roku. Jeśli masz taką potrzebę, to możesz stale powtarzać zabieg, żeby lwia zmarszczka znów się nie powiększyła. Tak jak mówiłam, wykorzystują kwas hialuronowy, więc jest to bezpieczny środek. Polecam konsultacje, na pewno lepiej Ci doradzą niż ja, ale jeśli masz pytania, to pisz. :)
Lidka32
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:23 pm

Re: Medycyna estetyczna w Rzeszowie. Jaki salon ?

Post autor: Lidka32 »

Dziękuję za informację. Popatrzyłam jeszcze na inne zabiegi w Magicznej Klinice i mnie zainteresowało modelowanie ust. W sumie może zdecyduję się na ten zabieg, bo przez całe życie marzyłam o pelnych ustach. Może wiesz coś też na ten temat?
ODPOWIEDZ