Czy lubisz się kierować modą?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Czy lubisz się kierować modą?

Post autor: AdministratorTop »

Czy lubisz się kierować modą? ma to dla Ciebie znaczenie?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Czy lubisz się kierować modą?

Post autor: Panta »

nie stać mnie na kierowanie się modą, za drogo zdecydowanie
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Czy lubisz się kierować modą?

Post autor: monna »

Zdecydowanie tak. Modą interesuje się od wielu lat, chętnie oglądam pokazy mody czy biorę udział w różnego rodzaju wydarzeniach. Regularnie zaglądam też na blogi modowe takie jak Modowy Zakątek . Fajnie, ze nowe artykuły pojawiają się regularnie, poruszają ciekawe tematy, idealne miejsce dla wszystkich, których moda fascynuje.

<Wizyta Moderatora forum. Link usunięty, złamanie regulaminu: Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach. Na przyszłość bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu>
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Czy lubisz się kierować modą?

Post autor: foxi »

Pewnie ,że tak to raczej normalne ,że ludzie podążają za modą. Zajrzyjcie sobie do tego bloga a kilka spraw z zakresu mody wam się wyjaśni. To owoczesny blog na którym znajdą Państwo aktualne trendy w polskiej modzie i zagranicznej. Warto być trendy ?- to pytanie pozostawiam otwarte, na które jednak pewnie znacie odpowiedź.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Czy lubisz się kierować modą?

Post autor: kasiunia »

Modowe zakupy ? Jak najbardziej, zależy nam przecież na tym by dobrze wyglądać , prawda. Jeśli macie typową sylwetkę, jak ja to z pewnością nie macie żadnych problemów z doborem rozmiaru. Gorzej mają dziewczyny, które sylwetką odbiegają trochę od typowych rozmiarów, one przed każdym zakupem muszą przymierzyć daną część garderoby. Kupując na przykład koszule damskie będzie nam łatwiej wybrać ją do określonego rodzaju marynarki
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Czy lubisz się kierować modą?

Post autor: bukoo »

Ja nie za bardzo interesuję się modą, ale moja dziewczyna tak. Chciałbym kupić jej coś modnego i pomyślałem, że może jej się spodobać bluzka top. Tutaj https://www.pinesska.pl/styl-zycia/moda ... go-pasuje/ wyczytałem, z czym można nosić takie bluzki i do czego pasują. Ona ma świetną figurę, więc będzie dobrze wyglądać.
hellada
Posty: 29
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 6:27 pm

Re: Czy lubisz się kierować modą?

Post autor: hellada »

Lubię nosić się modnie, ale też stawiam na wygodę i solidne wykonanie czy to ubrań czy też dodatków.
Lubię też otaczać się rzeczami pięknymi, precyzyjnie wykonanymi,znanych i cenionych marek. By wiedzieć jak je wybierać, na co zwracać uwagę, czy warto stawiać na prawdziwą skórzaną robotę czy też nie, odwiedzam regularnie blogi powiązane z marką ADAM BARON https://adam-baron.pl/porady/dlaczego-k ... yc-etyczne
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: Czy lubisz się kierować modą?

Post autor: Violuśka »

Kieruję się przede wszystkim praktycznością i potrzebą , jeśli chodzi o ubrania a jeśli dana rzecz jest modną to fajnie. Jeśli chodzi o wybór odzieży to często kieruję się a w zasadzie korzystam z rad jakie znaleźć można w poradnikach modowych. W tym na przykład znajdziesz info na temat trendów zarówno w modzie damskiej jak i męskiej.
ODPOWIEDZ