Krzesła przez net czy w stacjonarnym?

Wnętrza od A do Z. Projektowanie, wyposażenie, pomysły na tanie rozwiązania do mieszkania.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Krzesła przez net czy w stacjonarnym?

Post autor: Olla29 »

Nigdy jeszcze nie kupowałam żadnych mebli przez internet bo wiadomo, jak się nie dotknie, nie siądzie, nie przymierzy to później może być rozczarowanie ;)
Ale z drugiej strony różnica w cenach jest kolosalna.
Jak zobaczyłam w sklepie https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Dom_Krze ... u-231.html o ile taniej mają krzesła jakich potrzebuję w porównaniu do tych z mojego sklepu meblowego to zaczynam się wahać czy jednak ich nie zamówić...

A wy jak kupujecie meble?
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

Re: Krzesła przez net czy w stacjonarnym?

Post autor: Małgosia »

ja w sumie lubię zobaczyć najpierw jak krzesło wygląda i na nim usiaść :) wtedy wiem co chcę .
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: Krzesła przez net czy w stacjonarnym?

Post autor: margaret »

Wszystko zależy także od tego, jakie krzesła macie na myśli. W sieci widziałam ostatnio oryginalne propozycje - takie jak hoker kuchenny: <regulamin> . Warto rzucić okiem, zakupy w sieci są łatwe i bezpieczne.
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: Krzesła przez net czy w stacjonarnym?

Post autor: kasiunia »

Przede wszystkim wszystko zależy od tego do jakiego pomieszczenia potrzebujecie te krzesła - tym się należy kierować. Mam znajomych, którzy w necie tylko przeglądają - co jest do dyspozycji w sklepach a później kupują w sklepach stacjonarnych. Także kupiliśmy kilka miesięcy temu krzesła tapicerowane do salonu .Znaleźliśmy świetnie wyposażony sklep w Białymstoku , świetna obsługa i szybka wysyłka.
Szula
Posty: 53
Rejestracja: sob lis 27, 2021 11:32 pm

Re: Krzesła przez net czy w stacjonarnym?

Post autor: Szula »

Masz rację, krzesło krzesłu nie równe. Wszystko zależy do czego ma służyć. Z kupowaniem krzeseł przez Internet absolutnie nie mam problemu. Oczywiście nic nie kupię od niesprawdzonego oferenta. Pewnie tezie kupiłabym z Aliekspress. Za daleko i zwrot prawie nie możliwy. Kiedy ostatnio kupowaliśmy nowe krzesła a właściwie fotele biurowe do naszej firmy, to najlepsze jakościowo i pod względem ergonomicznym okazały się markowe fotele biurowe od NonameOffice https://nonameoffice.pl/produkt/meble-p ... -obrotowy/
krzeslo_obrotowe_veris.jpg
krzeslo_obrotowe_veris.jpg (7.47 KiB) Przejrzano 1061 razy
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Krzesła przez net czy w stacjonarnym?

Post autor: bukoo »

Ja zamawiałem właśnie krzesła na mój taras online, też muszę drzwi na niego kupić i tą https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/drzwi-tarasowe ofertę mam na oku. Słyszałem że energooszczędne drzwi od nich są najlepszym wyborem.
ODPOWIEDZ