Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Trendy modowe, sklepy, ciekawe miejsca, ale i rozmowy o urodzie i upiększaniu naszego ciała.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: AdministratorTop »

Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: Panta »

Ładny wygląd:)
Jak jestem szczupła i zadbam o siebie zimą, to potem np na plaży czuję się dzięki temu mega atrakcyjnie i dobrze mi samej z sobą. Czasem też,jak wiem że czeka mnie coś miłego, albo jak np. teraz jak planuję zabieg liposukcji to też już na samą myśl, że go sobie wreszcie zrobię, to czuję się atrakcyjnie. Tu mam w planie: https://lipoline.pl/
:)

A poza tym myślę, że to właśnie wygląd dodaje nam pewności siebie :)
Olla29
Posty: 95
Rejestracja: pn mar 22, 2021 10:13 am

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: Olla29 »

AdministratorTop pisze: sob mar 20, 2021 3:44 pm Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?
Mi poczucia własnej atrakcyjności dodało powiększenie sobie ust :)
Poważnie, od razu poczułam się lepiej i jakoś tak pewniej wchodze dziś między ludzi.
Samo powiększanie ust to oczywiscie nie dla każdego, polecę lekturę artykułu https://saywowclinic.pl/zanim-powiekszy ... edziec-ze/
ale takie rzeczy mogą sprawić, że lepiej poczujemy się we własnym ciele.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: belicjaa »

lubię mieć zrobione paznokcie i ułożone włosy, moje ostatnie odkrycie to lokówka automatyczna curl secret, jakie ona robi genialne loki, chwilę wprawy potrzebowałam zeby umieć dobrać odpowiedniej grubości pasmo ale teraz idzie to sprawnie
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: Torres »

Faktycznie, mogę powiedzieć, że od jakiegoś czasu czuję się atrakcyjnie. A duża tutaj zasługa dr Anny Olender, dlatego, że w jej klinice w Żarkach Letnisko, miałam wykonaną operację powiększania piersi. Pani dr dobrała dla mnie implanty anatomiczne, więc naprawdę wygląda to bardzo naturalnie.
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: monna »

o tak, mocne i zdrowe paznokcie to dla mnie podstawa. teraz własnie jestem w trakcie kuracji odżwyką 8w1 Total Action z Eveline - jest swietna. nie dośc, ze super odżywia i regeneruje płytkę to jeszcze jest w pełni bezpieczna dla płytki, nie uczula jej i nie podrażnia.
foxi
Posty: 117
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: foxi »

Oj, powiem tak, wiele rzeczy jest istotnych, to także zdrowie, nie tylko wygląd. Pozdrawiam serdecznie.
kiera
Posty: 28
Rejestracja: pt kwie 08, 2022 4:09 pm

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: kiera »

Lubię znane marki,ubierając się w nie czuję się pewnie i jestem chyba bardziej zdecydowana.
Ostatnim moim odkryciem jest marka ADAM BARON. Oferuje galanterię skórzaną dla mężczyzn i dla kobiet w każdym wieku. Można u nich kupić eleganckie etui na klucze i telefon https://adam-baron.pl/dla-niej/etui
torby i torebki na każdą okazję. Ich produkty są szyte z naturalnych skór bydlęcych, co sprawia,że są trwałe i precyzyjnie wykonane.
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: belicjaa »

Czuję się o wiele bardziej atrakcyjna odkąd pozbyłam się problemów ze skórą. Odkryłam świetne produkty, które dobrze działają na moją cerę. Szczególnie lubię olejek do oczyszczania twarzy. Odkąd go stosuję to skóra przestała się tak przesuszać, łuszczyć, a na nawilżonej skórze makijaż dużo lepiej wygląda.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Co sprawia, że czujesz sie atrakcyjnie?

Post autor: bukoo »

Myślę, że dla wielu kobiet ważnym aspektem jest makijaż. Wielu kobietom dodaje on pewności siebie i może wpłynąć na poprawę wyglądu. Kluczem do dobrego makijażu jest odpowiednie dobranie kosmetyków. Tutaj https://www.patrycjastory.pl/jak-wybrac ... dojrzalej/ możecie sprawdzić, jak dobrać podkład do cery dojrzałej.
ODPOWIEDZ