3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
AdministratorTop
Site Admin
Posty: 50
Rejestracja: czw mar 18, 2021 2:28 pm

3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: AdministratorTop »

3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: Panta »

Jem nie za wiele w ciągu dnia, ćwiczę i omijam mc donalda
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: belicjaa »

też cały rok dbam o zdrową dietę, jem sporo warzyw, kasz, ćwiczę, staram się wysypiać, teraz dodatkowo biorę anticold, te tabletki mają sporą dawkę suszonego soku z jeżówki purpurowej
Statera
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 6:18 am

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: Statera »

ja to samo co wy i jeszcze staram się regularnie badania robić, taka profilaktyka czysto .
Kozaczek
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 11:01 am

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: Kozaczek »

Ja identycznie, w sensie badania staram się robić z tych profilaktycznych,
jak coś potrzebuję extra to raczej wbijam po skierowanie na poradę online (tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ można się do lekarzy wielu specjalizacji umówić i dostać takie skierowanie), bo mój rodzinny niestety krzywo patrzy, jak prosze o skierowania na coś, do czego wg niego nie mam podstaw, żeby robić.
robinna
Posty: 29
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 8:02 am

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: robinna »

po tym jak ostatnio woskowina zatkała mi ucho zaczęłam dużo bardziej zwracać uwagę na odpowiednią higienę uszu, regularnie stosuję spray Vaxol z oliwą z oliwek. Ułatwia usuwanie woskowiny, a także dziala przeciwzapalnie
kasiunia
Posty: 158
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: kasiunia »

Przede wszystkim jak ja to mówię lepiej zapobiegać niż leczyć, więc jeśli będziemy zdrowo się odżywiać i uprawiać jakiś sport prawdopodobieństwo złego stanu zdrowia będzie mniejsze. Co jakiś czas musimy także się przebadać, to bardzo ważne aby nie wystąpiły niemiłe niespodzianki. Słyszeliście o badaniu takim jak angiografia oka ? Poczytajcie sobie na ten temat a dowiecie się jakie to dobre badanie dla pacjenta , po którym mamy sporo informacji o naszym zdrowiu.
Violuśka
Posty: 74
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: Violuśka »

Dbałość o nasze zdrowie powinna być priorytetem - jeśli nasze zdrowie jest dla nas ważne. Po pierwsze zdrowa dieta żywieniowa, po drugie ruch i po trzecie regularne badanie się. W wielu sprawach możemy także sami reagować na pewne niedomagania naszego organizmu. Czy macie jakiś sprawdzony, domowy sposób na katar ? Zainteresujcie się preparatem o nazwie Nasic - na prawdę działa.
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: bukoo »

Ja przede wszystkim staram się dobrze odżywiać oraz spędzam dużo czasu na świeżym powietrzu, na różnic aktywnościach. Ostatnio zainteresowała mnie dieta wegańska oraz dania wegańskie . Polecam wam ciekawy artykuł dotyczący weganizmu na https://ncez.pzh.gov.pl/ .
margaret
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 29, 2021 1:41 pm

Re: 3 sposoby w jakie dbasz o zdrowie?

Post autor: margaret »

W aptekach online też można znaleźć różne kosmetyki i inne preparaty. Czy znacie ofertę apteki Nowa Farmacja? Znajdziecie ją pod tym linkiem: https://www.nowafarmacja.pl/masc-na-opryszczke . Moim zdaniem warto się rozejrzeć.
ODPOWIEDZ