Walutowy program do faktur

Prowadzenie własnej firmy, zatrudnienie, problemy w pracy oraz sposoby na pomnażanie oszczędności

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Panta
Posty: 122
Rejestracja: sob mar 20, 2021 4:10 pm

Walutowy program do faktur

Post autor: Panta »

Szukam niedrogiego programu, który wystawia faktury w obcych walutach
Kozaczek
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 11:01 am

Re: Walutowy program do faktur

Post autor: Kozaczek »

Moja firma współpracuje z kilkoma kontrahentami z Unii i jak przyjdzie czas na wystawienie faktury w euro lub innej walucie to korzystamy z programu afaktury :)
Wklejam ci adres ich strony http://afaktury.pl/faktura-walutowa,0,12/ i wypróbuj :)
bukoo
Posty: 276
Rejestracja: czw gru 09, 2021 9:44 am

Re: Walutowy program do faktur

Post autor: bukoo »

Każda firma musi mieć swoje oprogramowania które pomogą przy pracy. A czy słyszeliście kiedykolwiek o taki czymś jak asystent google ? jeśli nie to przeczytajcie sami jakie nowości można w swojej firmie https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/f ... h-w-polsce
scesny
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:19 pm

Re: Walutowy program do faktur

Post autor: scesny »

Ale obecnie to chyba każdy system księgowy potrafi wystawiać i przyjmować faktury w walutach. Ja z tym nigdy problemu nie miałem. Ani w jedną ani w drugą stronę. Oczywiście księgowanie wydatku to też dodatkowo realna kwota z konta po przewalutowaniu, bo też może być inna. A różnice księgowe warto sobie rozliczać. Samo wprowadzanie faktur, tych papierowych, można sobie sporo ułatwi poprzez dodanie do systemu księgowego np czegoś takiego jak Invoice Digitizer. Skanuje to dokumenty i z automatu wprowadza do FK. Jak u nas jest program z Comarchu, to bez problemu się integruje. Ale i z wieloma innymi aplikacjami księgowymi działa.
ODPOWIEDZ