W jakiej sytuacji zdecydowałabyś się na powiększanie ust?

Hydepark. Tu rozmawiamy o wszystkim i o niczym, co Ci w duszy gra.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
Małgosia
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 9:16 am

W jakiej sytuacji zdecydowałabyś się na powiększanie ust?

Post autor: Małgosia »

W jakiej sytuacji zdecydowałabyś się na powiększanie ust?
Ale tak szczerze ?
Nina89
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 23, 2021 9:28 am

Re: W jakiej sytuacji zdecydowałabyś się na powiększanie ust?

Post autor: Nina89 »

Małgosia pisze: ndz lis 14, 2021 11:28 am W jakiej sytuacji zdecydowałabyś się na powiększanie ust?
Ale tak szczerze ?
no gdybym miała bardzo nierówne wargi, wpadające w przeszkadzającą mi asymetrię tak jak np. tu jest to opisane http://dermoklinika.pl/medycyna-estetyc ... -male-usta
to na pewno bym sie zdecydowała. Dla czystej własnej wygody i dobrego samopoczucia :)
kasiunia
Posty: 162
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:35 pm

Re: W jakiej sytuacji zdecydowałabyś się na powiększanie ust?

Post autor: kasiunia »

Medycyna estetyczna coraz bardziej się rozwija. Tak naprawdę jest coraz bardziej znana i to nie tylko przez celebrytów. Można zrobić dla siebie, dla swojego ciała i swojego samopoczucia naprawdę wiele. Byle z umiarem, takie jest moje zdanie.
foxi
Posty: 120
Rejestracja: pn gru 13, 2021 6:48 pm

Re: W jakiej sytuacji zdecydowałabyś się na powiększanie ust?

Post autor: foxi »

kasiunia pisze: sob lis 27, 2021 9:04 am Medycyna estetyczna coraz bardziej się rozwija. Tak naprawdę jest coraz bardziej znana i to nie tylko przez celebrytów. Można zrobić dla siebie, dla swojego ciała i swojego samopoczucia naprawdę wiele. Byle z umiarem, takie jest moje zdanie.
Zgodzę się z przedmówczynią, umiar to jest słowo kluczowe w tym momencie.
monna
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:32 am

Re: W jakiej sytuacji zdecydowałabyś się na powiększanie ust?

Post autor: monna »

ja od zawsze miałam wąskie a do tego jeszcze niesymetryczne usta więc gdy tylko pojawiła się taka możliwość to bez wahania zapisałam się do Magicznej Kliniki. Wybrałam to miejsce przede wszystkim ze względu na cenę, jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych salonów. na plus fakt, ze przyjmują tu tylko doświadczeni lekarze więc można być spokojnym o efekty zabiegu :)
ODPOWIEDZ