tanie leki

Najważniejsze dyskusje o zdrowiu, medycynie, polecani specjaliści, problemy, choroby.

Moderatorzy: Małgosia, Olla29, Panta

Regulamin forum
Przeczytaj Regulamin forum i pamiętaj, że Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach
belicjaa
Posty: 63
Rejestracja: czw lis 25, 2021 6:34 pm

tanie leki

Post autor: belicjaa »

Słyszeliście o tej promocji dla seniorów w DOZ? Mogą oni kupić leki 20% taniej jeśli się je kupi w godzinach 8:00-12:00, wydaje mi się, że to fajna opcja żeby starsze osoby mogły zaoszczędzić
Torres
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:05 pm

Re: tanie leki

Post autor: Torres »

Tak, moi dziadkowie od jakiegoś czasu korzystają z tej zniżki w DOZie i powiem Ci szczerze, że przy tej ilości leków, jaką kupują seniorzy, to jest naprawdę ogromna zniżka.
Irena
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:37 am

Re: tanie leki

Post autor: Irena »

Osoby w jakim wieku mogą z tej zniżki skorzystać? Może moi rodzice też się załapią, coraz więcej leków kupują, więc te 20% zniżki byłoby fajną opcją.
justa
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 7:37 am

Re: tanie leki

Post autor: justa »

Zniżka w dozie jest dla osób 60+, więc powiedziałabym, ze to całkiem tacy młodzi seniorzy ;) Moi rodzice korzystają z tej zniżki od dawna i są bardzo zadowoleni
Violuśka
Posty: 75
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 5:41 am

Re: tanie leki

Post autor: Violuśka »

justa pisze: wt kwie 19, 2022 10:59 am Zniżka w dozie jest dla osób 60+, więc powiedziałabym, ze to całkiem tacy młodzi seniorzy ;) Moi rodzice korzystają z tej zniżki od dawna i są bardzo zadowoleni
Jeśli tylko takie zniżki są to nic tylko z nich korzystać.
kasia
Posty: 62
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 9:46 am

Re: tanie leki

Post autor: kasia »

Nie zwracam zwykle uwagi na ceny a jeśli chodzi o suplementację jesienią to na pewno multilac baby https://www.multilac.pl/multilac-baby/ jest ważny w przypadku dzieci, bo to probiotyk z bogatym składem
Silvan
Posty: 8
Rejestracja: pn kwie 11, 2022 7:15 pm

Re: tanie leki

Post autor: Silvan »

Niedawno sprawdziłam ceny leków w różnych miejscach i jeśli mogę być z Wami szczera, to naprawdę najtaniej wypada DOZ, bezsprzecznie.
ODPOWIEDZ